Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

TP sāk kampaņu «Stājies partijā!»

Tautas partija (TP) sākusi kampaņu, kurā aicina iedzīvotājus stāties partijās, trešdien preses konferencē žurnālistiem paziņoja TP vadītājs Mareks Segliņš. Viņš norādīja, ka uzskata šo par «sociālu kampaņu».

videoklipu

Laikā, kad ekonomiskā krīze ir pārtapusi politiskajā, cilvēki šajos procesos iesaistās, piemēram, organizējot manifestācijas un mītiņus, klāstīja Segliņš. TP līderis norādīja, ka šādi problēmām var tikai pievērst uzmanību, nevis tās atrisināt. Reāli ietekmēt situāciju iespējams, tikai iesaistoties politiskajās partijās, uzsvēra Segliņš. «Lēmumus var realizēt, tikai esot politiskajā partijā un piedaloties politiskajā procesā.»

Segliņš atzina, ka vēlētos, lai cilvēki stātos tieši TP, tomēr viņš šo akciju uzskata par sociālu kampaņu, kas runā par problēmu, nevis partijas reklāmu. Vienlaikus viņš norādīja: «Rēķināmies, ka kontrolējošās institūcijas to var uzskatīt par aģitāciju.»

Tāpat Segliņš sacīja, ka «nav pareizi asociēt kādu konkrētu partiju ar kādu konkrētu politiķi». Viņš vēlas, lai TP stātos tie, kas atbalsta šīs partijas idejas par uzņēmējdarbības veicināšanu, konservatīvām, tradicionālām vērtībām un tamlīdzīgi. Ja kādam ir tuvāki citu partiju uzstādījumi, varot stāties arī citās partijās.

TP vadītājs atzina, ka partija nav spriedusi, cik jaunu partijas biedru pēc kampaņas vēlas iegūt. Segliņš uzsvēra, ka TP priecāsies par katru gudru, zinošu un aktīvu cilvēku, kas papildinās partijas biedru rindas.

Savukārt TP valdes loceklis Māris Riekstiņš uzsvēra, ka Latvijā «politiskais process neiet pareizajā virzienā, cilvēki atsvešinās no politiskajām partijām». Tāpat TP līderis uzsvēra, ka Latvijas politiskais spektrs ir pārlieku sadrumstalots, jo mūsu valstī ir aptuveni 50 politiskās partijas.