Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Šonedēļ notiks «Weekend Crime» 3. speciālizlaidums ar <i>DJ Electricano</i>

Jau rītvakar norisināsies jau trešais «Weekend Crime» pasākumu sērijas speciālizlaidums, kura īpašais viesis būs šova «Wanted Online» februāra mēneša mākslinieks – Electricano.

«Weekend Crime» – tas ir tavs noziegums pret nedēļas nogali, un mēs turpinām tevi sodīt ar kvalitatīviem dīdžeju setiem, fantastisku atmosfēru un, protams, reģistrējam savā «brīvdienu noziedznieku» bāzē, kopā ar pārējiem, jo tieši tu esi pelnījis tur atrasties, laužot pastāvošo kārtību un izklaidējoties jau ceturtdienā.
 
Jau aptuveni četrus mēnešus, kopš 23. oktobra nakts, kad notika pirmais «Weekend Crime» pasākums zemeslodes vēsturē, esam pulcējuši vienkopus ļoti daudz dažādu cilvēku, spilgtu personību, gan jaunus, gan pieredzējušus dīdžejus, promoterus, preses pārstāvjus, mūziķus, aktierus un tā varētu turpināt, jo ballīte sākas šeit... Un mēs sākam katru ceturtdienu jau no 20:00 ar interaktīvo šovu «Wanted Online» portālā «Boms.lv».

Tieši šonedēļ, 19. februārī, notiks jau trešais «Weekend Crime» pasākumu sērijas speciālizlaidums, kurā ar godu paziņojam, ka ar savu dīdžejsetu uzstāsies Latvijā pazīstamais dīdžejs un producents – Electricano. Pasākumu no plkst. 22:00 atklās «Weekend Crime» rezidents – Dj Mberg no dīdžejapvienības «Hbeat», bet noslēgs jaunais un talantīgais latviešu dīdžejs Saa-T, kurš pārstāv «NSB Radio».

Šonedēļ «Weekend Crime» speciālizlaidumā:

  • Dīdžeju seti no Mberg, Electricano un Saa-T.
  • Intervijas ar «Discoteq TV» un Afro-Lindiņu
  • «Aggressive» deju šovs
  • Tiešā translācija «boms.lv» jau no plkst. 20:00
  • Fotoakcijas pie «Criminal» foto dēļa
  • Bezmaksas ieeja ar draudzīgu Face Control