Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ledus skulptūras Jelgavā būs apskatāmas līdz februāra beigām

Pateicoties apmeklētāju lielajai interesei, festivāla organizatori bija pagarinājuši ledus skulptūru apskati līdz 18. februārim. Taču, ņemot vērā jelgavnieku un Latvijas iedzīvotāju lūgumu un sabiedrības nerimstošo interesi, Jelgavas Dome un pašvaldības aģentūra «Kultūra» pieņēmusi lēmumu ledus skulptūru apskati Uzvaras parkā pagarināt vēl līdz 28. februārim. Lai skulptūras varētu apskatīt ne tikai jelgavnieki, bet arī tālāku Latvijas pilsētu iedzīvotāji, parks būs atvērts katru dienu no plkst. 9.00 līdz 18.00; ieeja bez maksas.

Jelgavas Dome, pašvaldības aģentūra «Kultūra» ar SEB bankas atbalstu jau vienpadsmito reizi organizēja Starptautisko Ledus skulptūru festivālu. 14. un 15. februārī ledus skulptūras Uzvaras parkā apskatīja 45 000 apmeklētāju, savukārt 16. un 17. februārī skulptūras katru dienu apskatīja vairāki simti skatītāju.

Festivālā šogad piedalījās rekordliels dalībnieku skaits — 33 mākslinieki no deviņām valstīm — Latvijas, Lietuvas, Krievijas, Nīderlandes, Īrijas, Lielbritānijas, Austrijas un Igaunijas —, kuri radīja 45 ledus mākslas darbus par tēmu «Mīlas galaktika». Skulptūru veidošanai organizatori bija sagādājuši aptuveni 40 tonnas ledus no Latvijas un Somijas.