Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Uz ceļa spīdzina un aplaupa taksistu

Bauskas pusē nesen noticis sen nebijis gadījums, kad divi laupītāji uz ceļa spīdzinājuši, aplaupījuši un beigās piesējuši pie staba un pametuši taksistu.

Bauskas policijas pārvaldes pārstāve Linda Zubāne aģentūrai BNS pastāstīja, ka kāds 1978.gadā dzimis taksometra vadītājs Rīgā uzņēmis divus pasažierus - vīriešus, kas vēlējušies braukt uz Bausku.

Uz Bauskas šosejas Codes pagasta teritorijā pasažieri palūguši apstāties, un tad taksistam galvā uzmaukts plastmasas maisiņš, viņš sists, sasiets un piesiets pie staba. Uzbrukuma laikā vīrietim piedraudēts ar nazi, un taksists teicis, ka laupītāji viņu spīdzinājuši.

Laupītāju guvums no taksista ir bijis visai iespaidīgs - 1470 latu, 800 eiro (560 latu), portatīvais dators, digitālais mūzikas atskaņotājs un divi mobilie tālruņi.

Sagrābušies laupījumu, vīrieši piesieto taksistu pametuši un ar viņa auto aizbraukuši.

Taksistam pēc kāda laika izdevies atbrīvoties no saitēm un izsaukt policiju. Policijai pagaidām ļaundarus nav izdevies aizturēt, taču taksista auto «Mercedes Benz» atrasts pamests Bauskā.

Pēc taksista liecībām noprotams, ka laupītāji izskatījušies un izturējušies pēc agrāk sodītām kriminālām autoritātēm.

Zubāne atzina, ka šāda laupīšana ilgi nav bijusi Bauskas pusē.