Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Godmanis atzinīgi vērtē iespaidīgos būvniecības projektus Baltkrievijā

Ministru prezidents Ivars Godmanis ceturtdien, turpinot darba vizīti Baltkrievijā, apmeklēja Minskas daudzfunkcionālo sporta arēnu un iepazinās ar vairākām jau pabeigtiem vai būvniecības procesā esošiem objektiem, portāls «Apollo» uzzināja Ministru kabinetā.

Pēc apmeklējuma Ministru prezidents pozitīvi novērtēja iespaidīgo būvniecības projektu, īpaši atzīmējot jau paveikto uzceltajā velotreka hallē ar tajā iekļautajiem tenisa, volejbola un basketbola laukumiem, kā arī augsto kvalitāti turpinot būvniecību hokeja un ātrslidošanas hallēs.

Sarunā ar Baltkrievijas plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem Godmanis norādīja uz šādu būvju nozīmību katras valsts jaunatnes izglītības un sociālās politikas veicināšanā.

Vizītes turpinājumā Ministru prezidents apmeklēja Baltkrievijas Nacionālo bibliotēku, kas uzcelta, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, kā arī iepazinās ar tās tehnisko nodrošinājumu un moderno grāmatu apstrādes procesu.