Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Latvija trešā ASV TV aptaujā par labāko maz zināmo tūrisma galamērķi

ASV telekompānijas NBC balsojumā par to, uz kuru no pasaulē mazāk zināmajiem tūrisma galamērķiem būtu jādodas šīs televīzijas žurnālistiem un jāveido sižets, Latvija atrodas vienā no pirmajām vietām.

Raidījuma «Where in the World» («Uz kurieni pasaulē?») mājaslapā dota iespēja nobalsot, kuru no valstīm apmeklēt tā veidotājiem, kas jau desmito gadu dosies uz kādu mazāk zināmu tūrisma galamērķi, kur viņi paši nekad iepriekš nav bijuši.

Līdz piektdienai pirmajā vietā izvirzījusies Jamaika ar 23% balsu, otrā ir Barbadosa ar 14% balsu, bet Latvija pagaidām saņēmusi 13% balsu un ierindojusies trešajā vietā. Par Lietuvu līdz šim nav nobalsojis neviens, arī Igaunijai balsu līdz šim nav.

Arī Latvijas Institūta direktors Ojārs Kalniņš intervijā «Latvijas Avīzei» stāstā, ka ir pamanījis šo balsojumu. «Programma ir ļoti populāra, un vienā no sižetiem šis ceļotājs dodas uz dažādām zemeslodes vietām. (..) Esmu jau aizrakstījis institūta vārdā šim amerikāņu žurnālistam, ka viņš tiek laipni gaidīts un viss viņam tiks parādīts,» saka Kalniņš.

Viņš atgādina, ka pērn līdzīgā veidā interneta balsojumā Rīga nokļuva uz jaunās «Monopola» spēles lauciņa. «Redzat, kā vienmēr tik sūdzošie un čīkstīgie latvieši spēj būt arī patriotiski!» noslēgumā piebilst Kalniņš.