Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«SuperBingo» 92 tūkstošus laimējusi pensionāre no Jēkabpils rajona

Pagājušās nedēļas nogalē «Latvijas Loto» izlozes «SuperBingo» 92 266 latu īpašniece ir kāda pensionāre no Jēkabpils rajona, kura jau ieradusies saņemt lielo laimestu, informē «Latvijas Loto».

Laimētāja pastāstījusi, ka skaitļu loteriju «SuperBingo» spēlē reizi mēnesī, pensijas dienā nopērkot vienu «SuperBingo» variantu ar «Džokeri». Laimētāja, aizpildot spēles kuponu, šoreiz bija atzīmējusi 20 skaitļus, kas ir viņas radinieku dzimšanas dati. Skatoties TV šovu, sieviete skaitļus atzīmējusi uz lapiņas, jo kvīti bija nozaudējusi. To atradusi nākamajā dienā un priecājusies, ka, iespējams, laimējusi centru, taču aizpildot līdz galam, sirmgalves pārsteigums bijis vēl lielāks, jo laimējusi «SuperBingo».

«Iedzēru 30 pilienus vilkābeles tinktūru, lai pirmajā mirklī nomierinātos,» ar smaidu savas emocijas komentēja veiksminiece.

Jau vēstīts, ka 15. februāra loteriju TV šovā «SuperBingo» tika laimēts lielākais uzkrājums šīs loterijas pastāvēšanas vēsturē un laimesta kopsumma veido  92 266,43 latus. Laimīgā kvīts ar aizpildītu vienu variantu un «Džokeri» ir pārdota Jēkabpilī, AS «Preses apvienība» tirdzniecības vietā Viesītes ielā 39.

Spēles uzkrājums uz nākamo izlozi — 40 000 latu, un, ja uzkrājuma ieguvējs būs spēlējis arī papildspēli «Džokers», viņš papildus saviem 40 000 latu dāvanā saņems arī māju ar kopējo platību 190 kvadrātmetru, ko uzcels laimētāja norādītajā vietā sadarbībā ar uzņēmumu «Husvik».