Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

LTV7 sāk Rīgas «Dinamo» mājas spēļu tiešraižu demonstrēšanu internetā

No šodienas, 20.  februāra, LTV7 testa režīmā sāk visu hokeja kluba Rīgas «Dinamo» mājas spēļu tiešraižu demonstrēšanu internetā — šādu iespēju LTV7 saviem skatītājiem nodrošinās sadarbībā ar sabiedrību «Tilde».

www.dinamoriga.eu

Jo īpaši svarīgi tas ir apstākļos, kad Latvijas Televīzija strādā krīzes budžeta režīmā un saviem skatītājiem daudz mazāk var piedāvāt interesantus jaunumus,» uzsver LTV7 direktors Mārtiņš Rinčs.

www.khl.ru

Par LTV un «Tildes» radīto iespēju pateicīga ir arī pati «Dinamo» komanda. «Latvijas Televīzija un «Tilde» mums sagādājušas ērtības, kas daudziem sporta cienītājiem 21. gadsimtā šķiet jau ierasta lieta. Hokeja klubs Rīgas «Dinamo» vēlas sniegt saviem faniem arvien lielāku servisu, tāpēc ceram, ka jau nākamajā sezonā hokeja spēļu skatīšanos hokeja kluba interneta mājaslapā ieviesīsim kā regulāru un pastāvīgu iespēju,» stāsta Rīgas «Dinamo» mārketinga direktors Mārtiņš Kalniņš.

Sabiedrības «Tilde» translāciju tiešraidē vadītājs Eduards Kampe: «Internets jau sen ir iekarojis mūsdienu cilvēku uzticību, liekot tam aizstāt tradicionālos izziņas avotus un mainīt ikdienas paradumus. Translācijas internetā ir ērts, pieejams un ekonomiski izdevīgs veids, kā skatītāji operatīvi varēs sekot līdzi Kontinentālās hokeju līgas sezonas beigu spēlēm.»

Tuvākās Rīgas «Dinamo» spēles, kas tiks rādītas LTV7 ēterā un internetā notiks šodien, 20. februārī, plkst. 19.20 un 21. februārī plkst. 16.50 pret Novosibirskas «Sibirj», 23. februārī plkst. 19.20 pret Novokuzņeckas «Metalurg», 25. un 26. februārī plkst. 19.20 pret Habarovskas «Amur».