Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Prasa kompensāciju par lēmumu nojaukt koka mājiņas «Janas ezera» teritorijā Carnikavas novadā

47 privātpersonas tiesas ceļā prasa Carnikavas novada domei samaksāt 10 000 latu kompensāciju par morālo kaitējumu, ko tām nodarījis pašvaldības lēmums uzdot nojaukt koka mājiņas īpašumā «Janas ezers», kur atrodas atpūtas bāzes «Satei», «Sarkandaugava» un «Las-1».

Pieteikumi iesniegti Administratīvajā rajona tiesā, kas pagaidām vēl nav izlēmusi par to pieņemšanu izskatīšanai, aģentūrai LETA sacīja tiesas priekšsēdētājas palīdze Evita Elliņa.

Viņa informēja, ka jau iepriekš šīs fiziskās personas tiesā apstrīdējušas Carnikavas novada domes pērn 22.maijā pieņemto lēmumu par koka mājiņu nojaukšanu, taču tiesa to atteikusies pieņemt izskatīšanai, jo nav konstatējusi, kā apstrīdētais lēmums aizskar privātpersonu tiesības.

Šo lēmumu atstājusi spēkā arī Administratīvā apgabaltiesa, kurā tas pārsūdzēts. Pagaidām vēl nav beidzies termiņš, kādā apgabaltiesas atteikums pieņemt sūdzību izskatīšanai apstrīdams Senātā.

Elliņa skaidroja, ka sūdzībā, kurā lūgts piedzīt minēto morālā kaitējuma kompensāciju, personas norādījušas, kompensāciju prasījušas jau domei adresētā vēstulē, taču dome atbildējusi, ka patlaban norisinās tiesvedība un tās iznākums nav zināms, tādēļ šis jautājums netiks lemts.