Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Godmanis strādās līdz jaunās valdības darba sākumam

Premjerministrs Ivars Godmanis, [s:21635], darbu turpinās līdz brīdim, kamēr darbu sāks jauna premjerministra vadītā valdība, portālus «Apollo» informēja Valsts kancelejas komunikācijas departamentā.

Godmanis paziņojumu par demisiju iesniedzis ne tikai Valsts prezidentam Valdim Zatleram, bet arī Saeimas priekšsēdētājam Gundaram Daudzem (ZZS).

«Paziņoju par savu atkāpšanos no Ministru prezidenta amata un līdz ar to arī par visa Ministru kabineta atkāpšanos. Atbilstoši Ministru kabineta iekārtas likuma 9.pantam Ministru kabinets turpinās pildīt amata pienākumus līdz brīdim, kad pie amata pienākumu pildīšanas stāsies jaunais Ministru kabinets,» teikts Godmaņa paziņojumā.

Godmanis arī vienlaikus paziņoja, ka bija gatavs turpināt strādāt vismaz tik ilgi, lai uz sevi uzņemtu visus triecienus no sabiedrības un masu mediju puses saistībā ar tālāku ekonomiskās situācijas pasliktināšanos un saistību izpildi pret starptautiskajām finanšu institūcijām, un šādi kaut nedaudz pasargātu savu pēcteci.