Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgas ASK atlaiž komandas otro treneri Otersonu

Latvijas basketbola klubs Rīgas ASK piektdien notikušajā valdes sēdē optimizācijas plāna ietvaros no amata atbrīvojis galvenā trenera palīgu Raivo Otersonu.

Tāpat nolemts, ka kluba ģenerālmenedžeris turpmāk būs Māris Jučmanis, savukārt līdzšinējais ģenerālmenedžeris Visvaldis Klintsons turpmāk darbosies kluba valdē.

Jučmanis Rīgas ASK struktūrā

strādājis jau kopš kluba dibināšanas un līdz šim ieņēma sporta direktora amatu. Valde atzina, ka, izvērtējot Jučmaņa pieredzi un kompetenci, šis bijis loģisks turpinājums viņa karjerai komandā. Valdes locekļi pateicās Klintsonam par darbu kluba ģenerāldirektora amata pienākumu pildīšanas laikā un nākotnē sagaida no viņa aktīvu un produktīvu darbību, pievienojoties kluba valdei.

Optimizācijas plāns paredz izmaņas arī treneru sastāvā, un komanda pārtraukusi darba attiecības ar līdzšinējo Donalda Kaira asistentu Otersonu, un treniņprocesā vairāk plānots iesaistīt ASK/«Juniors» trenerus Ziedoni Jansonu, Jāni Laksu un Daini Bertānu, kuru labākie audzēkņi jau tagad piedalās lielās komandas treniņos.

Pieņemti arī vairāki lēmumi par līdzekļu samazinājumu tehniskajās izmaksās, taču galvenās spēles, kuras rada vislielāko skatītāju interesi, tāpat kā līdz šim tiks aizvadītas «Arēnā Rīga», un biļešu cenas uz tām būs 1,90 lati vai 2,50 lati.

Pateicoties veiktajām izmaiņām un līdzekļu ietaupījumam, kā arī kluba menedžmenta darbam jaunu finansu līdzekļu piesaistē, Rīgas ASK valde vienojās, ka sezona jāpabeidz esošajā komandas sastāvā. Tomēr, lai varētu īstenot sezonas sākumā izvirzītos mērķus, jau šobrīd tiek meklēts komandas papildinājums, jo, kā pierādīja pēdējās spēles, izcīnīt uzvaras, spēlējot praktiski bez maiņām, ir ļoti sarežģīti.

Komanda šobrīd ieņem augstas vietas gan Latvijas Basketbola līgas (LBL), gan SEB Baltijas Basketbola līgas (BBL) kopvērtējumā, un valde izteica pārliecību, ka komandai izcīnīt Latvijas čempiona titulu un Baltijas godalgas būs pa spēkam.