Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sudraba ķērusies pie radio un TV centra revīzijas

Valsts kontrole sākusi iepriekš neplānotu revīziju vēl vienā Satiksmes ministrijas uzņēmumā – akciju sabiedrībā «Latvijas valsts radio un televīzijas centrs», kuru vada maluzvejniecībā apsūdzētais Lauris Dripe, sestdien vēsta «Diena».

Kontrole vēlas noskaidrot, vai uzņēmums miljonos mērāmos ienākumus izlieto atbilstoši likumam un darbības mērķiem.

Valsts kontroliere Inguna Sudraba pēkšņo revīziju skaidro ar to, ka kontrolei negaidīti ātri atbrīvojušies resursi no finanšu revīzijām un tāpēc nolemts, ka pārbaudītāju spēkos ir šīgada plānos iekļaut vēl vienu revīziju. Radio un televīzijas centrs pēdējos četros gados neesot pārbaudīts, taču pārvalda lielus resursus, piemēram, LMT dividenžu maksājumus.

Laikraksts atgādina, ka radio un televīzijas centra vārds  finanšu kontekstā pēdējā laikā izskanējis vairākkārt — gan kā potenciālais finanšu avots Latvijas radio un TV problēmu risināšanai, gan kā zaudējumus nesošā eparaksta atpircējs no Latvijas pasta par 3,4 miljoniem latu, lai to attīstītu kopā ar partneri no privātā sektora.