Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Man nav sava puiša...

Laikam esmu savādāka. It kā ne pēc izskata, ne attieksmes pret dzīvi, bet gan koattieksmē pret vīriešiem. Man nekad nav bijis puisis (tā nopietni), dvēselē it kā viņu arī negribu, tomēr, dzīvē pieņemto stereotipu spiesta, es viņu meklēju.

Man ir bijuši gadījuma sakari, kuri robežojās gan ar vienkāršu pamīcīšanos, gan arī ar seksu, kurš no manas puses bija vienkārši «labi padarīts darbs». Tā kā mana seksa dzīve ir neregulāra, tajās atsevišķajās reizēs man vēl sāp. Reizēm kārtējais TAS man notiek tieši tāpēc, lai vēlāk nesāpētu.

Es tagad sāku aktīvi meklēt puisi. Mana problēma ir tāda, ka, manuprāt, mani tā nopietni neviens negrib.

Jā, esmu diezgan izvēlīga, jo, pavadot trīs vasaras ārzemēs, esmu tusējusies tikai ar skaistiem vīriešiem (kuri apbrīnojamā kārtā bija arī gudri).

Mani draugi man teic, ka varbūt es atbaidu vīriešus.

Es, 22 gadus veca meitene, simpātiska un, cerams, arī gudra, nevaru nokoļīt pat divdesmitgadīgo, kurš tagad ir aizņēmis manu prātu. Esmu dažas reizes ar viņu klubā salaidusi (viņš ir manas labākās draudzenes puiša draugs), viņš pat paņēma manu telefona numuru. Bet, kā vienmēr, nekur tālāk es netieku. Zvana nav. Bet es, kā tāda muļķe, gaidu!

Patiesībā esmu sev atkal iestāstījusi, ka viņš man patīk. Saņemtais vīrieša mīļums un glāsti ir tas, pēc kā es ilgojos, tomēr vienlaikus man ir bail, ka pieredzes trūkuma dēļ nebūšu spējīga nodibināt normālas attiecības.

Man ļoti patīk iet uz klubiem, jo tur bieži iepazīstos ar vīriešiem, bet man liekas, ka man tas drīz apniks. Manu draugu barā esmu vienīgā «vientuļniece». Arī tas man nedaudz kremt. Vai es esmu sliktāka?

Dažreiz man liekas, ka tas ir sods par to, ka agrāk esmu salaidusi ar daudziem puišiem, nerēķinoties ar viņu jūtām, vienkārši pasūtot viņus tālāk. Vai tiešam tā tas varētu būt?

Es pat īsti nezinu, kāpēc es visu šo rakstu. Varbūt vajag vienkārši ļauties plūsmai? Tas mani arī ne visai apmierina, jo es vienmēr esmu bijusi savas dzīves karaliene — kaķene, kura staigā pati par sevi.

Ja šo manu rakstiņu publicēs, varbūt atsauksies kāda ar līdzīgu problēmu un rosinās mani «jaunai dzīvei» vai vienkārši padalīsies ar mani savā pieredzē. Ļoti uzmanīgi lasīšu visus komentārus.