Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Latviešu Kamasūtra»

Iespējams, daudziem tas ir pārsteigums, taču Latvijā ir izdota arī šāda grāmata. To vēl var sameklēt bibliotēkās, bet pārdošanā tā vairs nav manīta.

Pie izdevējiem grāmatas manuskripts nonāca nejaušas sakritības dēļ. Diemžēl par grāmatas autori ir zināms visai maz — vien tik, ka viņa dzīvo diezgan noslēgti kādā Ziemeļvidzemes viensētā, un ar izdevējiem kontaktējas Anmari Vāneres pilnvarota persona. Bet, iespējams, mazliet vairāk par Vāneres kundzi palīdz noskaidrot «Latviešu Kamasūtras» ievads.

«Mani jau sen interesē viss par seksu, esmu izlasījusi par to daudzas grāmatas, noskatījusies neskaitāmas televīzijas pārraides un filmas. Pirms gada es sāku analizēt savas zināšanas par seksu un sapratu, ka visā pasaulē cilvēki lasa un studē indiešu Kamasūtru, bet tas ir pilnīgi aplam.

Kaut arī, protams, visām tautām ir daudz kopējā — kā jau visā, kas attiecas uz cilvēku, — neviens nedomā par to, ka katrai tautai tomēr ir arī tādas savas īpatnības, kas citai tautai nemaz neder. Es ģeogrāfijas kartē papētīju, kur uz mūsu planētas atrodas Indija un kur dzīvo latvieši, un, konstatēdama, ka tas ir ļoti tālu, tūliņ aptvēru, ka latviešiem noteikti ir jābūt kādam savam īpašam seksam.

 Sāku pārskatīt visus iespējamos literāros avotus un tad kādu dienu, lasot nerātnās dainas, atklāju, ka tieši tajās ir ietverta mācība par seksu. Latvieši ir izstrādājuši un izkopuši pareizā un nepareizā seksa teoriju un, lai tā nebūtu tik vienkārši pieejama cittautiešiem, šo teoriju ietvēruši dainās.

Kad biju iedziļinājusies latviešu seksa teorijā un praksē, pār mani nāca atklāsme, ka nerātnās dainas ir gudri šifrēta latviešu Kamasūtra. Tā nu es nolēmu, ka tas ir jāatklāj arī citiem latviešiem, un, ja nu kāds kaut ko nevarēs saprast, uzrakstīju paskaidrojumus un norunāju, lai māksliniece sagatavo ilustratīvo materiālu tiem, kas ne pārāk labi — kā jau mūsdienās — prot lasīt.

Studējot mūsu Kamasūtru, es daudz domāju par seksu un sapratu, ka tam latviešu tautas dzīvē ir ļoti liela nozīme jau kopš senseniem laikiem. Tādēļ tam ir jāvelta ne tikai praktiska, bet arī teorētiska uzmanība.

Spriežot pēc tā, cik pamatīgi latviešu Kamasūtrā ir aplūkots sekss, es secināju, ka tieši latvieši atklāja seksu, bet citas tautas ar laiku to vienkārši aizguva no latviešiem. Sāku apkopot visu to, ko biju uzzinājusi, un, loģiski domājot, man kļuva skaidrs, ka tikai sagadīšanās pēc indieši pasaulei pirmie parādīja Kamasūtru.

Kā zināms, latvieši ir ļoti karsta tauta, tādēļ senos laikos viņi vairs nespēja izturēt Indijā un devās meklēt vēsāku vietu, ko arī atrada te, pie Baltijas jūras. Ļoti steidzīgi aizejot no Indijas, viņi aizmirsa paņemt līdzi savu Kamasūtru, un indieši to veikli piesavinājās. Atnākuši uz Latviju, latvieši apķērās, kādu svarīgu lietu aizmirsuši un, lai glābtu situāciju, pierakstīja Kamasūtru nerātnajās dainās, cik un kā nu varēja atcerēties.

Tomēr ir pilnīgi saprotams, ka tā īsti pareizi apgūt seksu var tikai latvieši, jo nedz nerātnās dainas, nedz latviešu Kamasūtra nav pareizi un precīzi pārtulkojama nevienā šobrīd zināmā valodā. Studējot šo darbu, jebkurš redzēs, ka nevienas citas tautas mācība par seksu nav tik nopietni un rūpīgi pārdomāta un izveidota kā latviešu Kamasūtra. Es pati ar lielu aizrautību Kamasūtrā pētīju sieviešu un vīriešu dzimumorgānu veidus un sirsnīgi iesaku lasītājiem veltīt tiem vairāk uzmanības, jo to bagātīgais klāsts ir daudz plašāks, piemēram, par indiešu sieviešu un vīriešu tipiem. Man izdevās konstatēt arī optimālo saderību starp tiem, bet diemžēl ne visiem veidiem atradu saderības partnerus. Iespējams, ar to arī ir skaidrojams fakts, ka ne visi latvieši līdz šim ir atraduši sev partneri. Šī problēma nokārtosies tad, kad sameklēšu visas saderības iespējas.

Vēlos uzsvērt sievietes lomu seksā: atšķirībā no indiešiem mums tā ir daudz lielāka nekā vīrietim, turklāt sieviete no seksa gūst daudz vairāk dažādu labumu nekā vīrietis. Tāpēc pilnīgi loģisks ir mans secinājums, ka sekss vairāk ir domāts sievietēm nekā vīriešiem.

Savukārt pēc latviešu Kamasūtras slēptajām un neslēptajām norādēm, kuras lasītājiem esmu atklājusi šīs grāmatas nodaļās, ir pilnīgi skaidrs, ka agrāk vīrieši bija milzum lielā vairumā, viņu bija krietni vairāk par sievietēm — tik daudz, ka tādā daudzumā ir grūti izdzīvot, tāpēc tagad viņu ir tik maz. No tā arī ir izrietējušas dažas, tikai latviešiem vien raksturīgas seksa īpatnības, par kurām esmu uzrakstījusi, lai lasītāji nepaliktu neizpratnē par kaut kādām, iespējams, neskaidrām, bet — kā izrādās — gadsimtu gaitā iegūtām un mantotām, tāpēc arī dabiskām savas seksuālās dzīves vēlmēm.

Varu piebilst, ka materiāls par seksu bija tik bagātīgs un apjomīgs, ka šajā sējumā iznāca iekļaut tikai nelielu seksa mākslas zināšanu daļu. Bet, kārtīgi izstudējot un praktizējot vismaz to, kas ir aprakstīts šajā grāmatā, katrs latvietis turpmāk varēs pareizi, gandrīz bez kļūdām nodarboties ar seksu.

Šobrīd es turpinu aktīvu darbu pie seksa tēmas un pēc kāda laika laidīšu klajā nākamo sējumu, kas, manuprāt, būs domāts īpaši lieliem seksa interesentiem, proti, tiem, kas perfekti vēlas apgūt latviešu seksa mākslu. Novēlu, lai visus latviešus allaž pavada nerimstoša interese par seksu un vēlēšanās kļūt par īstiem šīs mākslas virtuoziem!»