Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pašvaldības policija pērn fiksējusi 561 ārvalstnieku izdarītu pārkāpumu

Rīgas Pašvaldības policija (RPP) pagājušajā gadā fiksējusi 561 ārvalstu pilsoņu izdarītu pārkāpumu, aģentūru LETA informēja RPP sabiedrisko attiecību sekretāre Inese Tīmane.

Kā pastāstīja Tīmane, pēc fiksētajiem pārkāpumiem 24 personas tika nogādātas medicīniskajā atskurbtuvē, sešas personas nogādātas Valsts policijā, sešas personas nodotas ātrajai medicīniskai palīdzībai, bet trīs personas nogādātas patversmē.

Kopumā 2008.gadā noformēti 75 administratīvā pārkāpuma protokoli, bet par pārkāpuma izdarīšanu uz vietas ar naudas sodu tika sodītas 462 personas.

RPP Ceļu policijas pārvaldes darbinieki par apstāšanās un stāvēšanas noteikumu neievērošanu 2008.gadā noformējuši 4273 administratīvā pārkāpuma protokolus - paziņojumus ārvalstīs reģistrētajiem transporta līdzekļiem.

Savukārt 334 protokoli noformēti par atrašanos ar atvērtu vai vaļēju alus vai cita alkoholiskā dzēriena iepakojumu vai alkoholisko dzērienu jebkādā vaļējā tarā sabiedriskā vietā, izņemot vietas, kur tas ir atļauts.

Ārvalstu pilsoņiem noformēti 74 protokoli par spļaušanu, atkritumu izmešanu, dabisko vajadzību kārtošanu tam neparedzētās vietās, bet 24 protokoli noformēti par alkoholisko dzērienu vai citu apreibinošu vielu lietošanu sabiedriskās vietās un par atrašanos cilvēka cieņu aizskarošā reibuma stāvoklī.