Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Krievijā uzbrukumā bankas automašīnai nolaupīti 43 miljoni rubļu

Svētdien Krievijā Tulas apgabalā notikusi valstī viena no lielākajām aplaupīšanām desmit gadu laikā, kur bez apsardzes braukušai bankas automašīnai uzbrukuši bruņoti noziedznieki un nolaupījuši 43 miljonus rubļu (662 000 latu).

Kā pavēstīja Tulas apgabala Iekšlietu pārvaldes preses pārstāvis Sergejs Jeļenskis, maskās tērpti noziedznieki federālās automaģistrāles «Dona» 267.kilometrā uzbrukuši komercbankas automašīnas šoferim un kasieriem, kuri no Rostovas pie Donas veda naudu uz Maskavu.

«Nav izslēgts, ka noziedznieki izsekoja naudas pārvietošanu. Tāpat milicijai jau ir radušies jautājumi, kāpēc tik liela naudas summa tika pārvadāta bez apsardzes,» sacīja Jeļenskis.

Pēc viņa teiktā, rokudzelžos saslēgtos bankas darbiniekus pamanījuši citi autovadītāji, kuri par to ziņojuši milicijai. Šoferis un kasieris uzbrukumā nav cietuši.

Kā paziņoja avots reģiona tiesībsargājošajās iestādēs, «Pervij processingovij bank» automašīnai uzbrukuši septiņi ar automātiem bruņoti cilvēki, no kuriem divi bija ģērbušies autoinspektoru formas tērpos.

Uzbrucēji ar divām automašīnām bloķējuši bankas automašīnas «Toyota» ceļu, draudot ar ieročiem saslēguši šoferi un kasieri, savākuši somas ar naudu un aizbēguši, sacīja avots.

Iepriekš par desmitgades lielāko laupīšanu Krievijā tika dēvēts 2007.gada maijā notikušais uzbrukums Krievijas Krājbankas Čitas nodaļai, kad tika nogalināti divi apsargi un nolaupīti 38,7 miljoni rubļu (595 980 latu), desmit zelta stieņi un septiņi sudraba stieņi.