Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Šovakar apbalvos Latvijas stilīgākos

Šovakar Rīgā, «Royal Casino», Baltijas Modes federācija pasniegs «Latvijas stila un modes balvas».

«Latvijas stila un modes balva» ir ikgadēja ceremonija, kuras mērķis ir katru gadu apbalvot labākos no labākajiem modes jomā, kā arī stilīgākās televīzijas, teātra un šovbiznesa zvaigznes, kas iet kopsolī ar modi.

Nominācijai «Stilīgākais aktieris» izvirzīti Rihards Lepers, Andris Bulis un Intars Rešetins, nominācijai «Stilīgākā aktrise» izvirzītas Inga Alsiņa, Agnese Zeltiņa un Ieva Pļavniece, nominācijai «Stilīgākā dziesmu izpildītāja» izvirzītas Kristina Zaharova, Linda Leen un Aisha, bet nominācijai «Stilīgākais dziesmu izpildītājs» izvirzīti Intars Busulis, Jānis Stībelis un Goran Gora.

Nominācijai «Stilīgākā mūziķu grupa» izvirzītas «Tribes of the City», «Cosmos» un «Prāta vētra», nominācijai «Stilīgākā televīzijas vadītāja» izvirzītas Žanete Skarule, Anna Lieckalniņa un Maija Silova, nominācijai «Stilīgākais televīzijas vadītājs» izvirzīti Eduards Švāns, Mārtiņš Sirmais un Māris Olte, nominācijai «Gada stilīgākais žurnāla vāks» izvirzīts žurnāls «Pastaiga», žurnāls «Lilit» latviešu valodā, žurnāls «Lilit» krievu valodā un žurnāls «up2date», bet nominācijai «Labākās stila lapas» izvirzīts žurnāls «Pastaiga», žurnāls «Lilit» latviešu valodā un žurnāls «Podium Art».

Nominācijai «Gada topmodele» izvirzīta Anastasija Kondratjeva no «Vacatio», Luīze Salmgrieze no «Natalie» un Sigita Nedzvecka no «2B models», nominācijai «Gada topmodelis» izvirzīti modeļu aģentūras «Dandy» pārstāvji Guntars Ašmanis, Dmitrijs Kopeikins un Toms Birkavs, nominācijai «Gada modes mākslinieks» izvirzīti Atis Artemjevs, Anna Ledskalniņa un «Mareunrol's», nominācijai «Gada debija modes jomā» izvirzītas Marija Vlasova, Katja Šehurina un Indra Salcēviča, bet nominācijai «Veikals ar interesantāko koncepciju, kurš atvērts 2008. gadā» izvirzīts Atis Artemjevs ar veikalu «Berga bazārā», «Roberto Verino» Brīvības ielā un «Lapa» Blaumaņa ielā.

Televīzijas skatītāji ceremoniju varēs redzēt kanālā LNT 25. februārī plkst. 22.00.