Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Segliņš: Zalāns ir ļoti cienīgs kandidāts

Tautas partijas priekšsēdētājs Mareks Segliņš uzsver, ka Tautas partijas izvirzītais Ministru prezidenta amata kandidāts — līdzšinējais reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrs Edgars Zalāns — ir ļoti cienīgs kandidāts un partija ir izdarījusi labu izvēli.

Segliņš pirmdienas rītā intervijā Latvijas Radio uzskaitīja vairākus iemeslus, kāpēc Zalāns ir piemērots premjera amatam. Kā vienu no iemesliem viņš minēja Zalāna sešus nostrādātos gadus Kuldīgas mēra amatā, savukārt, esot pašvaldību lietu ministra amatā, viņš apbraukājis visu Latviju.

«Šim ministram ir raksturīgi Latviju, valsts ekonomiku ne tikai redzēt Rīgā, pa Ministru kabineta logu. Viņš ir apbraukājis visu Latviju, viņš zina, kas notiek pašvaldībās,» uzsvēra Segliņš.

«Viņam piemīt tādas nepieciešamas īpašības kā degsme un enerģija. Strādājot kopā ar politiķiem, es redzu, kurš ministrs ir enerģisks, kurš patiesi deg par to, kas notiek valstī, kuram ir sava vīzija par to, kas ir kārtībā, un par to, kas nav kārtībā,» turpina partijas vadītājs.

Segliņš norādīja, ka Zalāns ir ļoti cienīgs premjera amata kandidāts. Jautāts, vai partija pastāvēs tikai uz savu premjera amata kandidātu, Segliņš aicināja arī pārējās partijas nosaukt savu kandidātu vārdus, un tad lai notiek debates.

Vaicāts, vai piekristu «Jaunā laika» priekšlikumam premjera amatā virzīt Valsts kontrolieri Ingunu Sudrabu, Segliņš uzsvēra, ka šim neatkarīgajam premjeram vispirms jāpiekrīt pretendēt uz šo amatu un tad var arī runāt par Sudrabu kā potenciālo premjeru.

«Viņa ir ļoti cienījama amatpersona. Bet mēs neko no viņas neesam dzirdējuši kā no potenciālās premjerministres,» sacīja Segliņš.