Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Tautas partija neesot <i>iecirtusies </i> uz nevienu ministriju

Veidojot jauno valdību, Tautas partija nav iecirtusies uz nevienu ministriju, norāda Tautas partijas priekšsēdētājs Mareks Segliņš.

Intervijā Latvijas Radio Segliņš pirmdienas rītā sacīja: «Veidojot jaunu valdību, ir jādebatē par pilnu laukumu, un neviena partija nav piesaistīta nevienai ministrijai, ir jābūt gataviem par kādu ministriju vairs nenest atbildību.»

Arī viņš pats uzsvēra, ka viņam kā partijas vadītājam nevajadzētu skatīties uz kādu ministriju, kas būtu piemērota tikai un vienīgi viņam. «Tikpat labi es varu strādāt Saeimā kā deputāts,» sacīja Segliņš.

Savukārt pati Tautas partija jaunajā valdībā virzīs jaunas sejas, taču viss būšot atkarīgs no tā, uz kādām nozarēm partija pretendēs. Segliņš tieši neatbildēja, vai jaunajā valdībā darbosies arī Atis Slakteris un Vinets Veldre.

Runājot par valdības partejisko sastāvu, Segliņš uzsvēra, ka ir vajadzīgas pārmaiņas koalīcijas sastāvā un viņš gribētu redzēt citu koalīciju. Pašlaik koalīcijas kodolu veido Tautas partija, «Jaunais laiks» un Zaļo un zemnieku savienība. Ja piekritīs LPP/LC, tad koalīcijai būs jau vairāk nekā 60 balsis.