Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sudraba: valstij nav plāna, kā iziet no krīzes

Pašlaik valstī nav plāna, kā iziet no krīzes, — pirmdien intervijā Latvijas Televīzijā teica Valsts kontroliere Inguna Sudraba.

Viņa uzsvēra, ka ne valdības partijām, ne opozīcijas partijām nav plāna, kā izvest valsti no krīzes. «Mēs šo plānu neredzam,» teica Sudraba.

Viņasprāt, pašlaik tiek īstenots Starptautiskā Valūtas fonda vai Eiropas Komisijas plāns, kas ne vienmēr ir piemērots konkrētai situācijai.

Sudraba uzskata, ka nodokļu paaugstināšana nebija pareizs lēmums, jo tas izraisīja patēriņa un apgrozījuma kritumu.

Ja viņai būtu jālemj, kā rīkoties, Sudraba vispirms izanalizētu situāciju un pārskatītu nodokļus. Tad būtu nepieciešams stabilizēt uzņēmējdarbību, lai tā nesamazinātos un arvien vairāk cilvēku nekļūtu par bezdarbniekiem. Turklāt viņa pārskatītu Eiropas Savienības programmas, lai atbalsta līdzekļi tiktu izlietoti uzņēmējdarbības stimulēšanai.

Kā ziņots, Sudraba tiek minēta, kā viena no iespējamiem premjera amata kandidātiem, taču līdz šim oficiāli nav uzrunāta ieņemt šo amatu, kā arī nav devusi savu piekrišanu.