Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Romāna «Krēsla» turpinājums «Jauns mēness» ir klāt

Tikai vienu dienu, tikai divas stundas visi, kas ļoti gaidījuši grāmatu «Jauns mēness» aicināti uz «Zvaigznes ABC» grāmatnīcām, līdzi ņemot tulpi!

Otrdien, 24. februārī, no plkst. 20.00 visās «Zvaigznes ABC» grāmatnīcās tiks sākta Stefanijas Meieres romāna «Krēsla» sērijas otrās grāmatas «Jauns mēness» tirdzniecība.

Tikai otrdien no plkst. 20.00 līdz 22.00 visās «Zvaigznes ABC» grāmatnīcās fantastiska iespēja iegādāties šo romānu pirmajiem, turklāt, atnākot ar tulpi, varēs iegūt 10% atlaidi grāmatai «Jauns mēness». Atlaide attiecas tikai uz vienu grāmatu.

Stefanijas Meieres romāns «Krēsla» Latvijā iznāca 2008. gada nogalē un jau uzreiz ieguva līderpozīciju visvairāk pirkto grāmatu skaitā. «Krēsla» saglabāja visvairāk pirktās grāmatas statusu vairākus mēnešus un joprojām atrodas starp pieprasītākajiem daiļliteratūras darbiem. «Krēslas sērijas» otrā grāmata «Jauns mēness» ir pirmais romāns apgāda vēsturē, kura izdošanu cilvēki ir tik neatlaidīgi pieprasījuši. Lasītāji gan zvanīja, gan sūtīja simtiem e-pasta vēstuļu, tādēļ tika pieņemts lēmums romānu «Jauns mēness» izdot sešus mēnešus pirms sākotnēji plānotā laika. Romāns «Krēsla» ir veicinājis lasīšanu jaunatnes vidū, jo, kā atzīst paši lasītāji, šis romāns ir atklājis viņiem grāmatu lasīšanas burvību.

«Jauns mēness» ir «Krēslas sērijas» otrā grāmata. Šis valdzinošais, maģiskais un teju vai atkarību izraisošais romāns, kas visā pasaulē pārdots miljonos eksemplāru, atgriežas «Krēslas» — Bellas un Edvarda — pasaulē. «Jauns mēness» ļauj tālāk izdzīvot abu neparasto mīlestību, būt par lieciniekiem tam, cik spēcīgas un visaptverošas var būt alkas pēc mīļotā cilvēka tuvuma. Grāmata ir par to, pēc kā mēs visi līdz sāpēm ilgojamies, bet ne visi iegūstam un protam nosargāt. Romānā «Jauns mēness» autore Stefanija Meiere atklāj, cik viegli ir zaudēt mīlestību un cik grūti reizēm to atgūt.

Stefanija Meiere (1973) ir ieguvusi bakalaura grādu angļu literatūrā un dzīvo Fīniksā Arizonas štatā kopā ar vīru un trim dēliem. Viņas otro darbu «Jauns mēness» iemīlējuši visdažādākā vecuma lasītāji visā pasaulē, romāns ir tulkots gandrīz četrdesmit valodās un pārdots miljoniem eksemplāru lielā tirāžā.