Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

LSDSP jau izvirzījusi kandidātu Jelgavas mēra amatam

Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija (LSDSP) pēc rūpīgas pretendentu atlases un uzklausīšanas izvirzījusi savu kandidātu Jelgavas mēra amatam gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās, informē LSDSP.

Partijas kandidāts pilsētas mēra amatam būs Jānis Čevers. Viņam ir dots uzdevums veidot deputātu kandidātu sarakstu, iekļaujot pieredzējušus tautsaimniecības nozaru profesionāļus un atzītus speciālistus. Vienlaikus sākts veidot rīcības programmu darbam Jelgavas pašvaldībā nākamajā sasaukumā.

Pašlaik Čevers ir LSDSP valdes loceklis.

Sākot gatavoties pašvaldību vēlēšanām 6. jūnijā, LSDSP pieņēmusi lēmumu par deputātu kandidātiem gaidāmajās vēlēšanās izraudzīties pieredzējušus tautsaimniecības nozaru profesionāļus un atzītus speciālistus. Par vietu deputātu kandidātu sarakstā LSDSP biedriem būs jākonkurē ar sociāldemokrātiski domājošiem un pie politiskām organizācijām nepiederošiem nozaru profesionāļiem

Par nozīmīgāko mērķi Jelgavā sociāldemokrāti izvirzījuši sociālo jautājumu risināšanu. Ar īpašuma nodokļu atlaidēm tiks atbalstīta vidējo un mazo uzņēmumu darbība, stimulējot jaunu darba vietu radīšanu. Analizējot darba tirgus stāvokli, tiks attīstītas pieaugušo izglītības un pārkvalifikācijas iespējas. Īpaša uzmanība tiks veltīta kompetentas, stingras un pārskatāmas sabiedriskās kontroles nodrošināšanai komunālo pakalpojumu tarifu veidošanā. Racionāli izlietojot pilsētas sociālā budžeta līdzekļus, mazturīgajiem iedzīvotājiem tiks nodrošinātas kompensācijas par komunālajiem pakalpojumiem un atlaides pilsētas sabiedriskajā transportā.