Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Policija nogādā drošā vietā uz ielas sastaptus divus sešgadīgus bērnus

Rīgas Pašvaldības policijas darbinieki sestdienas naktī veica iepriekš plānotus reidus, lai pārliecinātos, ka izklaides un dažādās pulcēšanās vietās neuzturas nepilngadīgas personas. Nakts laikā apmeklētas 12 adreses, portālam «Apollo» pavēstīja policijas pārstāve Inese Tīmane.

Reidā konstatēti gadījumi, kad bērni nakts laikā atrodas ārpus dzīvesvietas.

Vienā gadījumā sešgadīgs bērns sabiedriskā transporta pieturvietā atradās kopā ar diviem iereibušiem vīriešiem. Bērns nogādāts dzīvesvietā un nodots mātei.

Savukārt pulksten 23.20 uz ielas sastapta agresīvi noskaņota sieviete stiprā reibumā ar sešgadīgu bērnu. Policijas darbinieki uzmeklēja bērna tēvu un nogādāja bērnu pie viņa.

Naktī internetzālē pilsētas centrā aizturēta nepilngadīga persona, kura nogādāta mājās pie vecākiem.

Reida laikā policijas darbinieki sastādīja administratīvā pārkāpuma protokolus par bērnu aprūpes pienākumu nepildīšanu, par alkoholisko dzērienu lietošanu sabiedriskā vietā, par atrašanos sabiedriskā vietā ar atvērtu alkoholiskā dzēriena iepakojumu.