Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Aizsardzības ministrijas valsts sekretārs devies vizītē uz ASV

No 23. līdz 27. februārim Aizsardzības ministrijas valsts sekretārs Jānis Sārts atradīsies darba vizītē ASV, portāls «Apollo» uzzināja Aizsardzības ministrijā.

Vizītes mērķis ir tikties ar jaunās ASV valdības pārstāvjiem — aizsardzības sekretāra vietnieci aizsardzības politikas jautājumos Mišelu Flurnoju un Valsts departamenta sekretāra vietnieku Denielu Frīdu —, kā arī drošības studiju un zinātniskās pētniecības institūtu pārstāvjiem un viedokļu veidotājiem: bijušo ASV NATO komitejas priekšsēdētāju, Pārejas demokrātiju projekta dibinātāju un līdzšinējo prezidentu Brūsu Džeksonu, Vācijas Māršala fonda Amerikas Savienotajās Valstīs prezidentu Kregu Kenediju, Stratēģisko un starptautisko studiju centra viceprezidentu Stīvenu Flanaganu.

Tikšanos laikā Sārts pārrunās aprīlī gaidāmā NATO samita darba kārtības jautājumus, kā arī Latvijas un ASV divpusējo sadarbību aizsardzības jomā. Valsts sekretārs piedalīsies arī Vašingtonā notiekošajā Starptautisko attiecību padomes konferencē.

Aizsardzības ministrijas valsts sekretārs ASV turpinās risināt jautājumus, kuriem vizīšu laikā ASV bija pievērsies aizsardzības ministrs Vinets Veldre.