Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

JL uzrunātie bezpartejiskie premjera amata kandidāti atteikušies

Visas personas, kuras partija «Jaunais laiks» (JL) uzrunājusi kā iespējamos bezpartejiskos premjera amata kandidātus, atteikušās, pēc JL pārstāvju tikšanās ar Valsts prezidentu Valdi Zatleru atzina JL priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa.

JL sarunas laikā ar Zatleru minējis šos cilvēkus ar domu, ka, ja prezidents mainītu savu viedokli, viņš pats tos varētu uzrunāt un aicināt uzņemties valdības veidošanu.

Āboltiņa neatklāja kandidātu vārdus, tomēr apstiprināja, ka viens no šiem cilvēkiem ir Valsts kontroliere Inguna Sudraba.

Prezidenta preses sekretāre Ilze Rassa žurnālistus informēja, ka prezidenta viedoklis par bezpartejisku premjeru nav mainījies, proti, Zatlers uzskata, ka politiskās partijas nav nonākušas tādā krīzē, lai nespētu atbalstīt kādas partijas premjera amata kandidātu.

Papildus mēģinājumiem uzrunāt bezpartejiskus kandidātus JL prezidentu informējis arī par gaidāmo partijas valdes sēdi, kurā tiks lemts par JL kandidātu valdības vadītāja amatam.

Jau ziņots, ka šodien Zatlers sāka sarunas ar Saeimā pārstāvētajām politiskajām partijām par jaunas valdības veidošanu.

Sarunas plānots turpināt rīt, 24. februārī.