Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Āboltiņa pieļauj iespēju, ka JL nebūs jaunajā valdībā

Partijas «Jaunais laiks» (JL) vadītāja Solvita Āboltiņa atzīst, ka sarunas ar līdzšinējās koalīcijas partijām atstājušas dīvainas izjūtas. Viņa norāda, ka jaunā valdība tomēr varētu tikt izveidota bez JL līdzdalības.

Āboltiņa intervijā Latvijas Radio otrdienas rītā atklāja, ka pēc pirmdienas partiju sarunām viņai radusies izjūta, ka partijām ir B plāns. «Pieļauju, ka jaunā valdība varētu tikt izveidota bez JL,» sacīja Āboltiņa.

Pagaidām esot grūti prognozēt, kāda būs jaunā valdība. Tas atkarīgs no tā, kuru premjera amata kandidātu Valsts prezidents Valdis Zatlers nosauks veidot valdību. «Prezidents sacīja, ka kandidāts varēs aicināt ministrus. Tad varēs redzēt, kādas partijas veidos koalīciju,» — tā Āboltiņa.

Viņa atzina, ka partijai svarīgi, lai sabiedrība redzētu, ka tā būs jauna valdība, kas spēs pieņemt svarīgus lēmumus. «Svarīgi, lai būtu redzams, ka valdība tiek veidota pēc citiem principiem. Lai nav tā, ka tiek stutēta vecā valdība,» sacīja Āboltiņa.