Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Bukmeikeru prognoze: Zatlers premjera amatam izvirzīs Dombrovski

Kā liecina interneta totalizatora «Triobet.com» ekspertu prognozes, ir 55% iespējamība, ka ceturtdien Valsts prezidents Valdis Zatlers Ministru prezidenta amatam nominēs partijas «Jaunais laiks» izvirzīto kandidātu Valdi Dombrovski, portālam «Apollo» pavēstīja  «Triobet.com» pārstāve Elīna Dreimane.

Tautas partijas virzītā kandidāta Edgara Zalāna izredzes pašlaik tiek vērtētas vien ar 35% iespējamību.

Eksperti uzskata: pastāvot arī varbūtība, ka Valsts prezidents nosauc kādu citu kandidātu vai kandidāts vispār netiek nosaukts. Tomēr šāda iespējamība nav visai liela — 10%.

«Valsts prezidents šodien tiekas tikai ar diviem izvirzītajiem kandidātiem Valdi Dombrovski un Edgaru Zalānu, kas norāda uz viņa jau pieņemtu lēmumu, izvēlēties tieši no šiem diviem kandidātiem. Lai gan Valdis Zatlers tiekas ar abiem kandidātiem, lai uzdotu interesējošos jautājumus un noskaidrotu, kurš kandidāts ir patiesi piemērotāks Ministru prezidenta amatam, šoreiz lielu lomu varētu nospēlēt arī kandidātu partejiskā piederība. Pašu prezidentu amatam izvirzīja Tautas partija, un jau vairākas reizes ir izskanējušas bažas par prezidenta «lojalitāti» šim politiskajam spēkam. «Triobet.com» eksperti uzskata, ka šoreiz prezidents varētu izmantot iespēju pierādīt savu neatkarību un lemtspēju un tieši tādēļ neizvirzīt Tautas partijas kandidātu,» norāda «Triobet.com» pārstāvis Kaspars Melders.