Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Nordea» Rīgas maratona balvu fonds sasniegs 20 000 eiro

Puse no 20 000 eiro (14 056 latiem) balvu fonda tiks sadalīta starp maratona un pusmaratona pirmajiem trīs finišētājiem, bet pārējos 10 000 eiro (7028 latus) sadalīs labākie Latvijas maratona un pusmaratona skrējēji, šodien šīgada maratonam veltītajā preses konferencē paziņoja tā rīkotāji.

Rīgas domes priekšsēdētājs Jānis Birks (TB/LNNK) norādīja, ka, piedaloties Rīgas maratonā, cilvēkiem būs iespēja apskatīt Rīgas centra skaistākās vietas. Vienlaikus Rīgas mērs sola neaizmirst par iedzīvotāju ērtībām un pārvietošanās iespējām.

«Maratonā uzstāda ne tikai sportiskus rekordus. Šogad «Nordea» komanda ir apņēmusies būt īpaši atraktīva un aicināt tādiem būt arī pārējos,» norādīja «Nordea bankas» vadītājs Valdis Siksnis.

«Nordea» Rīgas maratona rīkotāji izvirzījuši mērķi šīgada maratonam, kas notiks 17. maijā, piesaistīt 10 000 dalībnieku. Šāds dalībnieku skaits arī būtu nākamā gada iespējamais limits.

Tāpat ir plānots izveidot jaunu trasi, kā arī ieviest jaunu distanci - maratona stafeti. Jaunā distance būs klasiskās maratona distances garumā (42,195 kilometri), bet to būs jāveic četru cilvēku komandai.

Pasākuma tehnoloģiju partneris «Lattelecom» ir izstrādājis reģistrācijas sistēmu un dalībnieku datubāzi, līdz ar to dalībai «Nordea» Rīgas maratonā jau no šodienas būs iespējams pieteikties oficiālajā mājaslapā «www.nordearigasmaratons.lv», kā arī «Nordea» bankas filiālēs visā Latvijā. Pieteikšanās ilgs līdz 12. maijam.

Maratons Rīgā notiek kopš 1991. gada. Pērn kopā ar jauno ģenerālsponsoru maratons ieguva nosaukumu ««Nordea» Rīgas maratons». Pašreizējā maratona trase 2007. gada aprīlī oficiāli sertificēta starptautiskajā maratonu un garo distanču skriešanas asociācijā AIMS.