Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Muļķīgs joks beidzas ar sievietes nāvi

Februāra vidū Tukumā kāda sieviete, kura mājas ballītē, iespējams, tika ieslēgta uz balkona, nolēkusi no trešā stāva un nositusies, ziņo laikraksts «Neatkarīgā».  

14. februāra naktī Tukuma mediķi saņēma izsaukumu no Meža ielas 15. nama, kur pagalmā atrasta mirusi sieviete. Noskaidrots, ka sieviete nokritusi no trešā stāva dzīvokļa balkona.

«1962. gadā dzimusī sieviete viesojusies pie paziņām šīs mājas trešā stāva dzīvoklī. Dzīvoklī bija viņa un vēl divi vīrieši. Visi trīs svinētāji tonakt lietoja alkoholu,» pastāstīja policijā.

Nopratinātie vīrieši policistiem skaidroja, ka sieviete izgājusi uz balkona. Pēc brīža viņa esot sēdējusi uz balkona margām, bet tad pēkšņi pazudusi.

Policija tomēr uzskata, ka sieviete uz balkona nokļuvusi pret savu gribu. Likumsargiem ierodoties dzīvoklī, balkona durvis bija aizvērtas no iekšpuses, un sieviete acīmredzot bija uz balkona iesprostota.

«Bija auksta nakts, un sieviete droši vien nevēlējās salt uz balkona. Viņai bija palicis viens ceļš — lēkt no balkona lejā, jo dzīvoklī viņa nevarēja iekļūt. Tiesu medicīniskā ekspertīze konstatēja, ka sieviete pirms nāves bijusi smagā alkohola reibumā,» informēja Tukuma policijā.