Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Slakteris: TP ir cilvēki, kas spētu vadīt Finanšu ministriju

Demisionējušās valdības finanšu ministrs Atis Slakteris uzskata, ka Tautas partijā (TP) ir cilvēki, kas jaunajā valdībā spētu pārvaldīt Finanšu  ministriju. Tomēr viņš uzskata, ka patlaban svarīgāk ir vienoties par jaunu stabilu Ministru kabinetu, kas spētu lēmumus pieņemt ātri.

«Šodien ir nepareizi runāt par to, kas saglabās krēslus jaunajā valdībā. Svarīgi, lai izveido pēc iespējas plašāku koalīciju, kas spētu pieņemt atbildīgus lēmumus,» intervijā LNT ziņu raidījumā «900 sekundes» atklāja finanšu ministrs.

Tajā pašā laikā Slakteris norāda, ka TP atrastos cilvēki, kas spētu vadīt Finanšu ministriju. Viņš uzskata, ka pats arī turpmāk varētu palikt ministra amatā, lai gan bieži ir kritizēts.

Slakteris arī atzīst, ka būtu vajadzīga lielāka un ciešāka vienotība starp sabiedrību un valdību. «Lai krīzi pārvarētu, nepieciešama vienotība starp lēmumu pieņēmējiem un sabiedrību,» pauda ministrs.