Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pēc gadu ilgas meklēšanas policija aiztur dzīvokļu zagļus

Pēc aptuveni gadu ilgušas meklēšanas Rīgas policijai izdevies aizturēt divas personas, kas nodarbojās ar dzīvokļu apzagšanu, izurbjot durvju slēdzenes, portālam «Apollo» pavēstīja Rīgas policijas pārstāvis Edgars Dudko.

Lai gan policija ir ieguldījusi lielu darbu un resursus, šīs personas izdevās aizturēt, pateicoties iedzīvotāju atsaucībai. Šā gada janvārī kāds vērīgs Rīgas iedzīvotājs paziņoja policijai par diviem gados jauniem cilvēkiem, kuri acīm redzami gatavojās veikt zādzību no kāda dzīvokļa Rudens ielā. Operatīvi reaģējot uz saņemto informāciju, policisti aizturēja jauniešus, kuri jau agrāk nonākuši policijas redzeslokā par dažādiem noziegumiem. Viens no aizturētajiem lieto narkotiskās vielas.

Abiem aizturētajiem kā drošības līdzeklis piemērots apcietinājums.

Kopš šo personu aizturēšanas zādzības no dzīvokļiem, kuros iekļūts, izurbjot slēdzeni, vairs nav konstatētas. Tomēr apgalvot, ka šī tendence būtu pilnībā izskausta, nevar, tāpēc policija aicina pievērst uzmanību tam, kādā veidā aizsargāt savu privātīpašumu. Varbūt ir vērts apsvērt signalizācijas ierīkošanu, kā arī kvalitatīvu durvju un slēdzeņu uzstādīšanu uzticēt sertificētiem speciālistiem.