Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Liepājas lauvas» joprojām parādā Viļumam un Mētram

Latvijas Basketbola līgas (LBL) klubs «Liepājas lauvas» nav samaksājis algu jau komandu pametušajiem spēlētājiem Salvim Mētram un Uģim Viļumam, vēsta «liepājniekiem.lv».

Mētra, kas pašlaik jau pārstāv «ASK/Buku» komandu, norādījis, ka nav saņēmis no Liepājas kluba atalgojumu par pagājušā gada decembri un daļu novembra. Tāpat klubs nav samaksājis līgumā pārrunāto mācību maksu pilnā apmērā.

«Cik tad ilgi var paļauties uz solījumiem, kas jau nākamajā brīdī mainās, turklāt kluba vadītāju attieksme ir vienkārši nesaprotama — viņi mani ignorē, piemēram, vairākkārt, šķiet, apzināti neatbild uz telefona zvaniem. Es tikai vēlos saņemt to, kas man pienākas, jo galu galā visiem ir grūti laiki,» norādīja Mētra, piebilstot, ka vēlreiz klubam nosūtīšot vēstuli, bet, ja piecu dienu laikā nekas nemainīsies, viņš ir gatavs tiesāties ar savu bijušo komandu.

«Liepājas lauvu» direktors Artūrs Košeļevs nenoliedza, ka atsevišķiem basketbolistiem algas aizkavējušās, taču viņš sola, ka, līdzko būs pieejami līdzekļi, šie spēlētāji pelnīto naudu saņems. Tomēr Mētras gadījumā Košeļevs atzina, ka klubs viņam esot parādā par 19 «Liepājas lauvās» pavadītajām dienām.

Bet Mētra norādīja, ka viņš balstīšoties tikai uz vasarā parakstīto līgumu, nevis ļausies Liepājas klubam sevi apmānīt. «Kluba vadītāji man cenšas iestāstīt, ka līgums esot parakstīts tikai līdz pērnā gada beigām, nevis sezonas beigām, kā tas ir patiesībā,» citēts Mētra.

Arī «Liepājas lauvu» valdes priekšsēdētājs Artis Lagzdiņš atzina, ka ekonomiskā situācija pašreiz ir sarežģīta, un neslēpa, ka arī vairāki joprojām komandā esošie basketbolisti algu nav saņēmuši pilnā apmērā. «Reālā situācija pašreiz ir tāda, ka mēs nevaram atļauties neko vairāk, kā tikai solīt, jo mums brīvu līdzekļu vienkārši nav, jo nevar galu galā spēlējošajiem basketbolistiem nemaksāt vispār,» atklāj Lagzdiņš, piebilstot, ka patlaban nav iespējams pateikt, kad parādi tiks dzēsti.