Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Domburs: Dombrovskis sāk ar bīstamu retoriku

Žurnālists un Latvijas Televīzijas raidījuma «Kas notiek Latvijā?» vadītājs Jānis Domburs kritizē Valsts prezidenta virzīto premjera amata kandidātu Valdi Dombrovski (JL), kas, paziņojot, ka valsts ir bankrota priekšā, sācis bīstamu retoriku, kas atgādina līdzšinējā premjera Ivara Godmaņa biedēšanu.

«Nedrīkst sākt raganu medības, kas vakar [raidījuma laikā] no Dombrovska jau tika aizsākta,» pauda Domburs. Viņš norāda, ka šādiem paziņojumiem būtu jāizskan citādā formā. «Tam būtu jābūt tā — jā, mēs esam bankrota priekšā, bet pie šīs kraujas ir uzņēmumi, kas ir konkurētspējīgi pasaulē. Nākam kopā un strādājam,» Latvijas Radio raidījumā «Krustpunktā» sacīja Domburs.

Tāpat Domburs sacīja, ka trešdienas raidījumā Dombrovskis «aizmirsis» pieminēt jautājumu, kas saistīts ar pretkorupcijas pasākumiem valsts pārvaldē. «JL karogs vienmēr ir bijis — nost ar korupciju. Mani fascinē, ka raidījumā netika pieminēts jautājums, kā efektivizēt valsts pārvaldi saistībā ar iepirkumu procedūru,» pauda žurnālists.

Vēl Domburs atzīmēja, ka nav sagaidījis no abiem premjera amata kandidātiem uzstādījumus, kā jāmainās sabiedrībai, nepolitiskajai daļai. «Nebija ierosinājumi, kā sabiedrībā paši var lemt par lietām,» sacīja viņš.