Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ar mājaslapu «famouslatvia.com» popularizēs Latviju

Ir izveidota jauna interneta vietne «Famous Latvia» ([s:21676]), kuras mērķis ir popularizēt Latviju ārvalstu ceļotājiem, informē projekta autori.

Mājaslapā ir apkopota informācija par vietām un lietām, kuras atrodas Latvijā un kuras ir īpašas arī lielākā mērogā, piemēram, ir iekļauta informācija par vistālāko uz ziemeļiem vīnadārzu, platāko ūdenskritumu Eiropā un citiem objektiem, ar kuriem Latvija var lepoties citu valstu vidū.

«Famous Latvija» interneta vietnē tiks ievietota informācija tikai par objektiem, kas ir «vis-» kādā ziņā, tādējādi nodrošinot to, ka potenciāli tie visi piesaistītu lapas apmeklētāju uzmanību un liktu tiem izrādīt interesi par Latvijas apmeklēšanu, uzsver projekta autori.

Lai arī Latvijā jau ir vairākas unikālas vietas, «Famous Latvia» mērķis ir arī iedrošināt Latvijas uzņēmīgākos cilvēkus radīt jaunas vietas un lietas, kuras būtu lielākās, augstākās, platākās, mazākās, vienīgās, slavenākās pasaulē.

Lai arī cilvēks nevar radīt augstāko dabīgo ūdenskritumu, taču, liekot lietā izdomu, iespējams radīt ko tādu, ko vēlēsies apskatīt, sadzirdēt, nogaršot ceļotāji no visas pasaules. Ir iespējams radīt pavisam īpašu muzeju vai arī ļaut cilvēkiem izjust ko tādu, par ko viņi ir sapņojuši visu mūžu.