Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīt LBL var notikt pēdējās spēlētāju pārejas

Saskaņā ar Latvijas Basketbola līgas (LBL) 1. divīzijas nolikumu, šo piektdien, 27. februārī, tiek slēgtas spēlētāju pārejas starp klubiem un jaunu spēlētāju pieteikšana.

Kā vēsta LBL nolikuma 4.9. punkts, komandas savu sastāvu drīkst mainīt vai papildināt tikai līdz 2009. gada 27. februārim pulksten 17.00. Ir gan paredzēta arī neliela atkāpe — vienu spēlētāju komandas drīkstēs pieteikt vēl līdz 13. marta pulksten 17.00.

Cik zināms, aktīvs spēlētāju tirgū šobrīd ir BK «Ventspils», kas meklē papildinājumu garajā galā, tāpat kādu laiku par iespējamu papildinājumu runā arī «VEF Rīga» galvenais treneris Valdis Valters, kā arī iespējams, ka Rīgas ASK komanda līdz piektdienas pēcpusdienai piesaka savā komandā jaunu spēlētāju. 

No lielā trijnieka tikai par «Barona/LMT» komandas aktivitātēm jaunu spēlētāju meklēšanā patlaban nav nekādu ziņu. Tāpat publiski par iespējamu papildināšanos nav izteikušās arī pārējās LBL pirmās divīzijas komandas.