Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Zatlers: Dombrovskim uzticība jānopelna ar darbiem

Valsts prezidents Valdis Zatlers uzskata, ka premjera amata kandidātam Valdim Dombrovskim (JL), ja viņu Saeima apstiprinās amatā, sabiedrības uzticība būs jānopelna ar darbiem.

Intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā «100. pants» Zatlers uzsvēra, ka uzticība ir ļoti svarīgs moments politikā — vai tā ir sabiedrības uzticība varai, valdībai vai valdības uzticība bankām.

«Uzticība ir atslēgas vārds, un uzticību var iegūt pats Dombrovskis ar saviem darbiem,» sacīja Zatlers, piebilstot, ka svarīgi ir, kādu viņš izveidos valdību un kādi būs tās pirmie darbi.

Prezidents uzsvēra, ka sabiedrība grib redzēt konkrētus darbus un valdībai sava rīcība sabiedrībai jāizskaidro ar vienkāršiem vārdiem.

«Cilvēki grib redzēt darbus, kas ir padarīti, un solījumus, kas ir turēti,» viņš noteica. «Šī varētu būt tā atslēga, ar ko Dombrovskis varētu atslēgt uzticības lādīti.»