Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Šlesers pārliecināts par uzvaru Rīgas mēra vēlēšanās

Līdzšinējais satiksmes ministrs, Rīgas mēra amata kandidāts Ainārs Šlesers (LPP/LC) ir pārliecināts par savas partijas uzvaru Rīgas Domes vēlēšanās un savu kļūšanu par galvaspilsētas mēru.

Intervijā telekompānijas LNT raidījumam «900 sekundes» Šlesers uzsvēra savu līdzšinējo pieredzi biznesa vidē un investīciju piesaistīšanā, kā arī jaunu darba vietu radīšanā.

«Cilvēkiem nebūs lielas izvēles — būs jābalso par tiem mēra amata kandidātiem, kuri varēs parādīt to, kādā veidā radīs darba vietas,» sacīja Šlesers.

Tāpat Šlesers noradīja, ka visi līdz šim nosauktie Rīgas mēra amata kandidāti vairāk ir teorētiķi un viņiem nav praktiskas pieredzes, turpretī Šleseram ir pieredze, darbojoties sešās valdībās.

Viņš arī paziņoja, ka, beidzot darbu satiksmes ministra amatā, neatjaunos Saeimas deputāta mandātu un pilnībā pievērsīsies savam mērķim — kļūt par Rīgas mēru.

«Esmu pieņēmis lēmumu nolikt deputāta mandātu priekšvēlēšanu laikā, lai neizmantotu Saeimas tribīni kā administratīvo resursu. Ir priekšvēlēšanu laiks, un viss, kas notiek Saeimā un Doma laukumā, ir saistīts ar priekšvēlēšanu laiku. Nevēlos izmantot Saeimas tribīni, lai uzrunātu klausītājus, nākt ar visādiem absurdiem paziņojumiem,» savu lēmumu pamatoja Šlesers, piebilstot, ka nevēlas, lai viņam arī būtu deputāta imunitāte.

Jau runājot par savu nokļūšanu Rīgas mēra amatā, Šlesers paziņoja, ka Rīgas Domē netiks veidota koalīcija un opozīcija, bet gan visi 60 deputāti strādās kā viena komanda.