Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Latvijas Valsts mežu» šefs: prēmiju nemaksāšana nepalielina atdevi

Valsts akciju sabiedrības «Latvijas Valsts meži» valdes priekšsēdētājs Roberts Strīpnieks uzskata, ka būtu jāmaksā prēmijas strādājošajiem. Viņš norāda, ka ražošanas uzņēmumā ir svarīgi izmaksāt prēmijas, kas motivē strādājošos strādāt produktīvāk.

«Esmu gatavs savilkt jostu, kamēr acīs lien ārā, tomēr uzskatu, ka nebija pareizi atteikties no mainīgajām atalgojuma sadaļām. Vai ar prēmiju nemaksāšanu esam palielinājuši atdevi? Nevaru analizēt situāciju valsts pārvaldē, jo tur pēdējoreiz strādāju 1998. gadā, bet ražošanas uzņēmumā prēmijas ir ļoti svarīgs darba ražīguma saglabāšanas veids. Tas uzlabo mikroklimatu, iedibina kolektīvā uzvaras kultūru: ir vērsts censties, uzvar labākie,» intervijā žurnālam «Klubs» stāstīja Strīpnieks.

Strīpnieks atzīst, ka būs spiests nemaksāt darbiniekiem prēmijas, taču no darba neviens netiks atlaists, jo uzņēmumam ir palielināts ražošanas apjoms.

Jautāts, kāda uzņēmumā ir vidējā alga, Strīpnieks atklāj, ka tā ir 700–800 lati pirms nodokļu nomaksas.