Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

12.klašu absolventiem iespējams pieteikties stipendijai «Ceļamaize»

Sākot ar šā gada 2.martu līdz 23.martam 12.klases abiturientiem, topošajiem Latvijas Universitātes (LU) studentiem, ir iespēja pretendēt uz LU Fonda stipendiju «Ceļamaize», aizpildot on-line anketu mājas lapā [s:21681], portālu «Apollo» informēja Laine Vose, LU Fonda kampaņas «Ceļamaize» komunikāciju speciāliste.

Anketā jāsniedz informācija par pretendentu, jāraksta motivācija, sabiedriskās aktivitātes, sasniegumi (publikācijas, zinātniski pētnieciskie darbi, konkursi), jāpievieno viena rekomendācija no izglītības iestādes pārstāvja vai ārpusskolas un interešu izglītības iestādes vadītāja un otra rekomendācija - no pašvaldības sociālā darbinieka.

Pretendenti tiks vērtēti divās kārtās: pirmajā kārtā, kas norisināsies no 25.marta līdz 14.aprīlim, komisija skatīs visus pieteikumus un izvirzīs atbilstošākos kandidātus otrajai kārtai, kurā notiks intervijas ar pretendentiem gan Rīgā, gan Latvijas reģionos laika posmā no 20. līdz 30.aprīlim. Komisijā darbosies LU saimes pāstāvji, mecenāti un LU Fonda atbalstītāji, kā arī sabiedriskie darbinieki.

90 «Ceļamaizes» stipendiātu paziņošana notiks 28.maijā. Reģistrējoties studijām un kļūstot par LU studentu, no 3. līdz 7.augustam tiks slēgti līgumi par LU Fonda stipendiju «Ceļamaize» saņemšanu.

Katras stipendijas apjoms ir 180 latu mēnesī 10 mēnešu garumā. Ar stipendijas palīdzību studentam ir iespēja segt mācību maksu; ja viņš ir iekļuvis budžeta grupā - ikdienas tēriņu segšanai, lai nodrošinātu kvalitatīvu izglītības pieejamību. Divreiz gadā stipendiāti iesniedz saturisko atskaiti, lai pastāstītu: kādi ir viņu sasniegumi un ieguvumi akadēmiskajā un sabiedriskajā dzīvē un kā stipendijas iegūšana ir atvieglojusi studijas. Esi aktīvs un iesaisties!

LU Fonda sociālās stipendiju kampaņas «Ceļamaize 2009» mērķis par godu LU 90 gadu jubilejai 2009./2010.akadēmiskajā gadā sadarbībā ar izglītību veicinošiem mecenātiem un atbalstītājiem sarūpēt 90 stipendijas «Ceļamaize» līdzšinējo 15 – 20 stipendiju vietā.

Par LU Fondu

Nodibinājums LU Fonds darbojas kopš 2004.gada un ir respektabla mecenātisma organizācija, kura uzņemas rūpes par izciliem, centīgiem vai ar nepietiekamu materiālo nodrošinājumu studentiem sadarbībā ar izglītību atbalstošiem mecenātiem un partneriem.

www.fonds.lv