Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Breds Pits: autiņu mainīšanu es pieprotu labi!

Tiekoties Losandželosā, Breds Pits (45) ekskluzīvā intervijā atbild uz «Joy» jautājumiem.

— Filmā «Neticamais stāsts par Bendžaminu Batonu» jūs spēlējat vīrieti, kurš piedzimst kā sirmgalvis un ar katru dienu kļūst arvien jaunāks. Kā jūsu izskatu uztvēra Endžija?

— Ko nu par Endžiju?! Viņa pārzina filmu biznesu. Savādi bija tas, ka pārmaiņas neievēroja mani bērni (smejas). Ieradušies uzņemšanas laukumā, viņi tāpat kā vienmēr sauca mani par tēti. Filma ir interesanta — tā stāsta par zaudējumiem un spēju tos pārciest.

— Ko jums būtu visgrūtāk zaudēt?

— Kādu ģimenes locekli.

— Vai ar saviem bērniem runājat par šīm tēmām?

— Mūsu vecākajam dēlam ir septiņi gadi, un viņš jau sāk uzdot šādus jautājumus. To dara arī piecgadīgā meita. Bet neesmu īsti drošs, ka būtu pienācis laiks to pārspriest.

No šīs filmas mācījos saprast, ka dzīve ir īsa. Nekad nevar zināt, vai atlikuši 20 gadi vai tikai viena diena. Nevēlos vairs izšķiest laiku ar muļķībām un slinkošanu.

— Vai runas par to, ka bērnu filmā tēlo Šilo, ir patiesas?

— Bija paredzēts, ka ainās ar bērniem tēlos dvīņi. Tā filmās dara — bērni spēlē uz maiņām, jo vismaz viens parasti ir labā omā. Bet todien abi raudāja bez mitas. Gaidījām, kad viņi pārstās, bet tā arī nesagaidījām. Beigās izlīdzējāmies ar Šilo. Vēlāk viņai digitāli tika mainīta matu krāsa.

— Nesen jums apritēja 45 gadi. Kā jūtaties?

— Esmu sapratis, cik svarīgi pavadīt laiku kopā ar tuviniekiem. Vēlos būt stiprs tēvs, parādīt bērniem pasauli un izskaidrot, kas dzīvē ir galvenais. Vēlos būt labs partneris savai dzīvesbiedrei, ko ļoti, ļoti mīlu. Par sevi atkal sākšu domāt tikai tad, kad bērni būs izauguši.

— Reiz Andželīna izteicās, ka bērnu pilna māja sagādā daudz prieka, un jokoja, ka jūs abi vēlaties vēl kādu mazuli. Vai tā ir tiesa?

— Jā, mēs neredzam nevienu iemeslu, kāpēc tā nevarētu būt. Lai arī mājās ir nepārtraukts haoss, bērni ienes daudz līksmības. Tā ir brīnišķīga sajūta!

— Kā klājas mazajiem dvīņiem?

— Viņi ir dubults prieks vārda tiešajā nozīmē. Es palīdzu kā nu mācēdams un, jāteic, autiņus pieprotu mainīt labi. Dažas naktis gan mēdz būt stresainas, bet pamazām Vivjena un Nokss kļūst mierīgāki. Vēlākais līdz brokastu laikam mājās jau atkal viss ir kārtībā.

— Vai bērni nav greizsirdīgi viens uz otru?

— Nē, bet ir pārsteidzoši, cik agri jau sāk izpausties viņu dažādās personības.

— Kā jūs abus atšķirat?

— Varētu teikt, ka viņa ir līdzīga Andželīnai, bet viņš — man (smejas). Vai nav jocīgi?!

— Kur jūs vairāk jūtaties kā mājās — Francijā vai Vācijā?

— Man ļoti patīk Berlīne. Tur man ir draugi arhitekti, ar kuriem kopā strādāju un tādēļ pavadu daudz laika. Līdz janvāra beigām Berlīnē arī filmējos. Pēc tam gan sākās pārtraukums.

— Vai paturēsit villu Francijā?

— Jā, tur ir jauki dzīvot. Mēs ilgi meklējām vietu, kur bērni varētu justies brīvi. Tur arī par mums neviens tik ļoti neinteresējas, un tas ir labi.

— Esat uzaudzējis ūsas. Vai tas būtu filmas «Inglourious Basterds» dēļ, kurā šobrīd filmējaties Berlīnē?

— Jā. Es tēloju kādu mietpilsoni no Tenesī. Tā ir filma par Otro pasaules karu, kurā angļi spēlē angļus, bet vācieši — vāciešus. Filmai būs panākumi. Nedomāju, ka pēc tiem kāds cits režisors vēl ķersies pie šīs tēmas.

— Vai jūsu attieksme pret aktierspēli ir mainījusies?

— Man ir lielāka pieredze. Tagad filmējos tikai tādās lomās, ko uzskatu par izteiksmīgām. Tādās, lai bērni varētu ar mani lepoties.

— Ko nozīmē gredzens jūsu labajā rokā?

— Es neesmu precējies...

— Parasti gan šāds gredzens to nozīmē.

— To es nezināju (smejas).

— Kā jūs ar Endžiju spējat izbrīvēt viens otram laiku?

— Mēs šajā ziņā esam radoši. Ir jau gan arī sausās fāzes (smejas), bet pēc tam mamma un tētis atkal kaut ko sadomā. Mums iet spīdoši!