Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sērijā «Klausāmgrāmata» iznāk Sudrabu Edžus «Dullais Dauka»

Audio grāmatu sērijā «Klausāmgrāmata» iznācis ceturtais disks — latviešu klasiskās literatūras pērle Sudrabu Edžus stāsts «Dullais Dauka». To ierunājis pazīstamais aktieris Rūdolfs Plēpis.

Sudrabu Edžus «Dullo Dauku» sarakstījis 1900. gadā. Tas ir stāsts par sākumskolas vecuma zēnu, kurš dzīvo nabadzīgā ģimenē ciemā pie jūras. Viņa tēvs, zvejnieks, no jūras nav pārnācis. Apkārtējie zēnu sauc par Dullo Dauku, jo viņam ir ciema ļaužu videi neraksturīgs izzinošs un taujājošs intelekts. Apkārtējie viņu nesaprot, un zēna dzīves gaitas ir vientulīgas, taču interese par apkārtējo pasauli piepilda zēna dzīvi un ļauj pārvarēt grūtības. Dullais Dauka ir romantisks varonis, kura nākotne nav paredzama. Zēna lielākais sapnis ir sasniegt apvārsni, vietu, kur jūra satiekas ar debesīm.

Ieraksts ir divas ar pusi stundas garš, tādēļ tas pieejams MP3 formātā. MP3 formāts ir plaši lietojams — to var atskaņot gan datorā, gan modernā atskaņotājā mājās un auto. Tas arī ir viegli iekopējams «iPod». «Dullais Dauka» būs nopērkams lielākajos grāmatu veikalos un mūzikas ierakstu tirdzniecības vietās.