Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Zatleram vēl jānogaida

Jāsagaida, vai Saeima un valdība līdz 31. martam izpildīs uzdevumus, un tad Valsts prezidentam Valdim Zatleram jālemj par tās atlaišanu. Tā domā 35,1% Latvijas iedzīvotāju, noskaidrots tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS aptaujā par to, kā valsts galvai un politiķiem patlaban būtu vispareizāk rīkoties.

Līdzīga Latvijas iedzīvotāju daļa — 30,6% — uzskata, ka Zatleram Saeimas atlaišana jārosina jau tagad, negaidot, vai politiķi izpildīs visus uzdevumus. Piemēram, deputātiem vēl neizpildīts palicis uzdevums grozīt Satversmi, lai dotu tautai iespēju atlaist Saeimu, atsaucoties uz aptauju, ziņo laikraksts «Diena».

Savukārt Tautas partijas priekšlikumu veikt izmaiņas Satversmē un Saeimai pašai sevi atlaist atbalsta tikai nepilni 7% iedzīvotāju. Nedaudz vairāk kā 10% Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka Saeimai jāturpina strādāt un ārkārtas vēlēšanas nav vajadzīgas.

Aptauja arī apliecina, ka nedaudz vairāk kā puse Latvijas iedzīvotāju attaisno nekārtības, kas notika pēc 13. janvāra protesta akcijas.