Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Repše krīzes cēloņus redz korupcijā, birokrātijā un tuvredzīgos lēmumos

Galvenais cēlonis pašreizējam grūtajam stāvoklim valstī ir korupcija, pārmērīga birokrātija un tuvredzīgi lēmumi, norāda ekspremjers Einars Repše («Jaunais laiks»).

Uzrunājot savus partijas biedrus «Jaunā laika» (JL) kongresā sestdien, viņš uzsvēra, ka «šīs trīs lietas ir cieši saistītas.. viņas patiesībā nevar pastāvēt viena bez otras, viņas baro viena otru» un arī traucē citas politikas ieviešanai.

Tomēr JL dibinātājs arī uzsvēra, ka ir cerība, jo krīzi izraisījis nevis karš, bet ekonomiskie apstākļi un pašu tuvredzība. Vienīgi, lai pārvarētu krīzi, būs nepieciešama saliedēta sabiedrība un kopīgs darbs.

«Mūsu ienaidnieks pašlaik ir bezdarbs, slikta veselības aprūpe, slikta izglītība,» klāstīja Repše, piebilstot arī, ka savukārt sabiedrotie pašlaik ir tauta un plaša sabiedrības iesaiste.

Jau vēstīts, ka Valsts prezidenta Valda Zatlera nominētais premjera amata kandidāts Valdis Dombrovskis oficiāli nosaucis Repši kā viņa pārstāvētās partijas finanšu ministra amata kandidātu.

Ziņots arī, ka sarunas par jaunās valdības veidošanu vēl tikai notiek, Dombrovskis pieļāvis, ka balsojums par jauno Ministru kabineta sastāvu, visticamāk, notiks 12.martā.