Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pēc diviem braucieniem Miņina četrinieks ieņem dalītu otro vietu

Šodien Leikplesidas trasē ASV sākās pasaules čempionāts bobslejā četrinieku ekipāžām, kur Latviju pārstāvēja pilotu Jāņa Miņina un Edgara Maskalāna vadītie četrinieki.

Pirmajā braucienā Latvijas četrinieks Jānis Miņins, Daumants Dreiškens, Oskars Melbārdis un Intars Dambis uzrādīja trešo labāko rezultātu (brauciena

laiks - 54,39 sekundes).

Uzvaru pirmajā braucienā izcīnīja Stīvena Holkomba pilotētais četrinieks. Miņins Holkombam zaudēja 0,37 sekundes. Otrais bija krievu pilots Aleksandrs Zubkovs, kas līderim Holkombam zaudēja 0,31 sekundi.

Otra latviešu ekipāža Edgars Maskalāns, Ainārs Podnieks, Raivis Broks un Reinis Rozītis pirmajā braucienā uzrādīja 17.rezultātu (55,16 sekundes).

Otrajā braucienā Miņina ekipāža uzrādīja trešo labāko laiku braucienā (54,62 sekundes), bet krievu pilots Zubkovs ceturto laiku un kopvērtējumā pēc diviem braucieniem Miņina un Zubkova ekipāžas dala otro vietu - viena minūte un 49,1 sekunde.

Pēc diviem braucieniem līderis joprojām ir Holkombs, kas uzvarēja arī otrajā braucienā. Miņins amerikānim zaudē 0,48 sekundes.

Maskalāna četrinieks pēc otrā brauciena saglabāja 17.vietu un līderim zaudē 1,92 sekundes.

Rīt pasaules čempionātā tiks aizvadīti abi pēdējie braucieni.