Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dāmas, labāk ņemiet apaļos večus!

Ir sieviešu tips, kurām patīk vīrieši ar lieko svaru. Tādas sievietes parasti bērnībā jutušās vecāku nemīlētas, bet ikdienas dzīvē jūtas neaizsargātas.

Tādas sievietes neapzināti tiecas pie resna vīrieša kā pie kaut kā laba, maiga, kā pie tāda, uz kuru var paļauties. Gultā viņas meklē nevis agresiju, bet maigumu. Un neviļas resnulīši intīmajās attiecībās labprāt iniciatīvu atdod sievietei. Resnulīti var droši «copēt» — resni vīrieši ļoti saudzīgi apietas ar savām partnerēm, jo baidās viņām nodarīt pāri.

Ir veikti vairāki ilglaicīgi novērojumi, kuru rezultāti apalīšiem ir acīmredzami labvēlīgi.

Intelekta koeficients tiem, kuru ķermeņa svars vidēji par vienu trešdaļu pārsniedz normu, ir par 28% augstāks (tātad apmēram arī par vienu trešdaļu) nekā cilvēkiem ar normālu svaru. Tika izpētīts, ka, «sēžot uz diētas», kopā ar svaru tiek zaudētas arī intelekta rezerves (Diseldorfa, 300 sievietes un vīrieši 20–45 gadu vecumā, pētījuma ilgums — 10 gadi).

Resnuļi parasti ir bagātāki. Viņu banku rēķini ir par vairākiem tūkstošiem dolāru lielāki nekā pārējo vīriešu rēķini. (Mičiganas universitātes pētījums, 7000 vīrieši, vecumā no 40 līdz 60 gadiem).

Cilvēki ar lieko svaru astoņas reizes biežāk jūtas laimīgi nekā cilvēki ar normālu svaru. Viņi biežāk smejas, viņiem ir vairāk draugu, un viņi ir daudz mazāk pakļauti neirozēm, psihozēm un sirds infarktiem (septiņus gadus ilgs pētījums Eiropā).

Japānā apprecēties ar vīru sumo cīkstoni, kurš ir ļoti resns, ir prestiži. Tur sumo meistari ir tikpat populāri kā pie mums popzvaigznes. Nesen Japānā bija skandāls, kuram līdzi sekoja gandrīz visa valsts. Tokijā 43 kg topmodele pārgrieza sev vēnas tāpēc, ka viņas 210 kg smagais līgavainis aizgāja pie citas — arī modeles.

Pārskatiet savu attieksmi pret apalīšiem, sievietes!