Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Uz PS esot izdarīts «neticams spiediens» SM jautājumā

Partija «Pilsoniskā savienība» (PS) uzskata, ka, sākot ar brīdi, kad Valdis Dombrovskis (JL) sāka veidot valdību un «Jaunais laiks» (JL) kopā ar PS apņēmās savā kontrolē pārņemt Satiksmes ministriju (SM), uz PS ir izdarīts «neticams spiediens» atkāpties no šīs apņemšanās, portālu «Apollo» informēja politiskā spēka preses sekretāre Dace Balode.

PS norāda, ka sabiedrības interesēs ir, lai Dombrovskis būtu premjers, bet ar nosacījumu, ka pašreizējā satiksmes ministra Aināra Šlesera (LPP/LC) «privātā ministrija» nokļūst līdzšinējo opozīcijas partiju kontrolē.

«Gadījumā, ja veco politisko spēku shēmošanas spēja izradīsies pārāka par opozīcijas partiju vienotību un ja satiksmes ministra amats netiks piedāvāts «Pilsoniskajai savienībai», tās līderis Ģirts Valdis Kristovskis neiesaistīsies topošajā valdībā, koncentrējoties Rīgas mēra vēlēšanām,» norāda PS preses sekretāre.

Kristovskis uzsver: ««Privatizēt» pilsētu būs grūtāk nekā privatizēt ministriju. Ja Šlesers saka, ka viņam ir plāns Rīgas attīstībai, tad es šo plānu drīzāk sauktu par shēmu. Tādu pašu shēmu, kas tagad tik izmisīgi tiek glābta Satiksmes ministrijā. Bet mēs cīnīsimies līdz galam, un, kamēr vien pie mums ir demokrātija, «ministrijas karalis» par Rīgas mēru netiks.»

PS aicina Dombrovski neatkāpties no savām pozīcijām un no apņemšanās mainīt veco «politikas biznesa» sistēmu. Ja «oligarhu vadītās partijas» kategoriski iestāsies pret Kristovska kandidatūru satiksmes ministra amatā, PS aicina SM vadību uzņemties JL.