Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Izolatorā pakāries aizturētais

Svētdien ap pulksten 14.40 Daugavpils pilsētas policijas īslaicīgās aizturēšanas kamerā kāds 1966. gadā dzimis vīrietis izdarījis pašnāvību. Viņš bija aizturēts par kādas privātmājas apzagšanu, portālu «Apollo» informēja policijas pārstāve Ingūna Dunda.

Veicot kārtējo aizturēto personu kontroli, policisti konstatējuši, ka vīrietis pakāries palagā.

Nekavējoties sākts kriminālprocess par noziedzīgu nodarījumu pret personas veselību, un tiks veikta tiesu medicīniskā ekspertīze. Sākta arī dienesta pārbaude.

Vīrietis izolatorā ievietots 25. februārī, kad viņu aizturēja aizdomās par zādzību personu grupā. 27. februārī viņam piemērots drošības līdzeklis — apcietinājums.

Zādzība tika pastrādāta pērn 6. decembrī Aglonas ielā. Todien kopā ar biedru 1966. gadā dzimušais vīrietis ieradies kādā privātmājā un, kamēr «kolēģis» novērsis saimnieka uzmanību, no mājas nozadzis elektrozāģi.

Taču ar to mājas saimnieka nedienas nav beigušās, jo vakarā pie viņa ieradies jau minētais «kolēģis» ar jaunu līdzzinātāju — 1991. gadā dzimušu jaunieti — un viņu aplaupījis. Kamēr jaunietis saimnieku ar varu turējis blakus telpā, viņa līdzzinātājs no mājas iznesis TV aparatūru, mikroviļņu krāsni, pulksteni un pat 50 litru gāzes balonu.

Pēc dažām dienām zagļi šo māju apmeklējuši arī trešo reizi, tikai šoreiz saimnieka nav bijis mājās. Minētais «kolēģis» ar jaunu līdzzinātāju uzlauza palīgtelpas durvis un nozaga elektroinstrumentus un gāzes balonu, bet no mājas sienas norāva satelītantenu.

Par pastrādātajām zādzībām un laupīšanu policijas darbinieki 23. februārī aizturējuši pirmos divus aizdomās turētos, bet 25. februārī arī abus pārējos. Visiem piemērots apcietinājums. Izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka nozagtās un nolaupītās mantas kompānija paspējusi «nodzert» nedēļas laikā.

Visiem četriem aizturētajiem jau ir krimināla pagātne. Vīrietis, kurš izdarīja pašnāvību, bija jau četras reizes sodīts par zādzībām. Nepilngadīgais jaunietis arī gaida tiesu par laupīšanu. Turklāt šis jaunietis kopā ar vienu no pieaugušajiem kolēģiem tiek turēti aizdomās par pagrabu ļaunprātīgu dedzināšanu un automašīnu bojāšanu, izsitot tām stiklus. Bet trešais pieaugušais agrāk sodīts par ikonas zādzību.

Policija turpina izmeklēšanu.