Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Loskutovs apbrīno Dombrovska apņēmību

Bijušais Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) šefs un tagad «Sabiedrības citai politikai» aktīvs biedrs Aleksejs Loskutovs apbrīno Valda Dombrovska apņēmību, uzņemoties stāties valdības priekšgalā.

«Es ceru, ka viss, kas notiek, notiek uz labāko,» aģentūrai BNS sacīja bijušais KNAB šefs un tagad politiķis Aleksejs Loskutovs, daloties pārdomās par valstī esošo situāciju un jaunās valdības veidošanu.

Bijušais KNAB priekšnieks domā, ka jaunās valdības vadītājam Valdim Dombrovskim būs sarežģīti darboties, tāpēc ka valdība skaitītos «Jaunā laika», bet nospiedošs vairākums būtu valdošās koalīcijas, tāpēc Dombrovskis uzņemas sarežģītus uzdevumus, un Loskutovs varot vien apbrīnot viņa apņēmību.

Loskutovs domā, ka Dombrovskis būtu spējīgs vadīt valdību, taču jautājums, cik «vecā gvarde» viņam ļaus to darīt. «Vai viņam ļaus uzstāt uz tiem lēmumiem, kuri būs jāpieņem».

Par pozitīviem rezultātiem situācijas uzlabošanā, ātrākais, varētu diskutēt pēc diviem gadiem, sprieda Loskutovs un piebilda, ka valdībai vajadzēs pieņemt nepopulārus lēmumus, jautājums tikai, cik šie lēmumi būs smagi un kā atsauksies uz iedzīvotājiem. Pirmais nepopulārais topošais lēmums jau no jaunā valdības vadītāja mutes izskanējis, proti, būs jāsamazina budžets, klāstīja Loskutovs.

Loskutovs domā, ka jaunajai valdībai vajadzēs samazināt algas valsts pārvaldē strādājošiem, un viņš baidās, ka valdība var nonākt arī līdz pensiju samazināšanai.

Jau ziņots, ka bijušais KNAB priekšnieks, topošais advokāts nule pievienojies «Sabiedrībai citai politikai» (SCP).

Pēc iestāšanās partijā Aleksejs Loskutovs ar SCP valdes lēmumu ir iecelts SCP Valsts pārvaldes darba grupas vadītāja amatā. Saskaņā ar SCP statūtiem Aleksejs Loskutovs, tāpat kā citi SCP nozaru darba grupu un reģionālo nodaļu vadītāji, ir SCP domes loceklis.