Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dūklavs: nozare nav tikai «kartupeļu stādīšana»

Zemkopības ministra amata kandidāts, alus darītavas «Piebalgas alus» vadītājs Jānis Dūklavs norāda, ka ir ļoti nekorekti uzskatīt, ka «Zemkopības ministrija sēj tikai burkānus». Viņš uzsver, ka šī ministrija lauku cilvēkiem ir ļoti nozīmīga, otrdien raksta «Diena».

Viņš gan šaubās, vai «Jaunā laika» piedāvājums uzņemties rūpes par nozari pašreizējam premjeram Ivaram Godmanim (LPP/LC) esot pieņemams, tomēr uzsver, ka nekādā gadījumā nenoniecina amatu. «Katrai ministrijai ir sava nozīme, un tās pretnostatīt nav pareizi,» uzskata kandidāts, komentējot Tautas partijas līdera Mareka Segliņa teikto: jaunās valdības veidotājam Valdim Dombrovskim (JL) nevajadzētu Ivaram Godmanim «piedāvāt stādīt kartupeļus un ganīt zirgus».

Šo amatu nenoniecina arī bijušais zemkopības ministrs «tautpartijietis» Atis Slakteris, kas uzskata, ka tas ir viens no cienījamākajiem amatiem.

«No savas pieredzes varu pateikt, ka šis amats ir ļoti svarīgs un būtisks, taču tajā ir bezcerīgi nopelnīt plus punktus,» uzskata pirms mēneša demisionējušais zemkopības ministrs Zaļo un zemnieku savienības vadītājs Mārtiņš Roze. «Tas vairāk vai mazāk ir emocionāls stāstījums, bet bez ēšanas un dzeršanas katru dienu cilvēks nevar iztikt,» viņš saka par TP vadītāja pausto.