Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pakistānā uzbrukts Šrilankas kriketa izlasei, nogalināti un ievainoti vairāki cilvēki

Nezināmi uzbrucēji šodien Pakistānas austrumu pilsētā Lahorā atklājuši uguni uz autobusu ar Šrilankas nacionālo kriketa komandu un to pavadošo policijas eskortu, nogalinot sešus policistus un divus civiliedzīvotājus.

Šrilankas sporta ministrs pavēstīja, ka uzbrukumā ievainojumus guvuši pieci kriketa spēlētāji un trenera palīgs, bet diviem cilvēkiem tiek sniegta palīdzība slimnīcā.

Lahoras policijas vadītājs Habibs ur Rēmans atklāja, ka komandas autobusam uzbrukuši aptuveni desmit ar automātiem «AK-47», reaktīvajiem granātmetējiem un granātām bruņoti vīrieši, kad tas braucis uz 60 000 vietu lielo Kadafi stadionu.

«Policija vajā teroristus,» norāda Rēmans. «Tie šķiet apmācīti cilvēki.»

Pakistānas televīzijas demonstrētajās ainās redzams, kā kaujinieki ar šaujamieročiem un mugursomām skrien pa pilsētas ielām un šauj uz neidentificētiem transportlīdzekļiem. Autobusa šoferis paziņoja, ka viens no uzbrucējiem zem autobusa pametis granātu, taču tā nav sprāgusi.

Šrilanka paziņoja, ka nekavējoties pārtrauc komandas vizīti Pakistānā un atsauc to mājās.